Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beindíthatom úgy a szülést,...

Beindíthatom úgy a szülést, hogy a sűrű keményedések, jóslók ellenére nem pihenek, nem fekszek le?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
nem...
2011. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért mondják, hogy ilyenkor pihenni kell?
2011. júl. 17. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert ilyenkor még tudsz. Ha jóslók akkor úgy is elmúlik. Ha meg nem jósló, akkor addig pihenj és gyűjts erőt amíg lehet, mert később nagy hasznát látod majd.
2011. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod előre, milyen szülésed lesz. Ha mákod van, mint nekem háromszor is, akkor 2-3 óra alatt túl is vagy rajta. De könnyen lehet, hogy 8-10, vagy akár több órát fogsz vajúdni. Ráadásul pont éjszaka. Teljesen ki fogsz merülni. Nem lesz erőd.

Jobb, ha pihensz, és valami más trükkel próbálod elérni a szülés beindulását! Kitartás!

2011. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat!
2011. júl. 17. 20:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Én 14,5 óra alatt szültem.Éjszaka...előtte való éjjel semmit sem aludtam.Szerinted mennyire voltam fáradt?A vajúdás alatt annyira kimerültem h nyomni alig volt erőm,végül azért összeszedtem magam.De nehéz menet volt.

2011. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem azért mondják h pihenj mert ilyenkor még lehet....a sűrű keményedések jóslók már lehet annak a jele (ill. előidézője), hogy tágul a méhszáj. és igenis, okozhat korábbi szülést, ha nem pihensz. de ha betöltötted a 37. hetet, akkor már annyira nem gáz, ha megszületik a baba, akkor már tkp semmi gáz nincs. ilyenkor már magnéziumot sem kell szedni, ha keményedsz, görcsölsz.

de azért lehet hogy nem véletlenül van, hogy jó esetben 40 hét a terhesség. sztem ne akard siettetni. majd jön a baba, amikor szeretne.

2011. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! 38hetes vagyok.
2011. júl. 18. 17:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem, egyesek föl-alá mászkáltak a lépcsőn, hogy "meginduljon". 7 emeletes az épület... Kissé karikás volt a szemük akció után, és alig bírtak magukhoz térni. Pihenj.
2011. júl. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!