Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre kórházban melyik...

Szent Imre kórházban melyik szülész-nőgyógyászt ajánljátok, aki kedves és akiből nem harapófogóval kell kihúzni mindent?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
OFF: ez engem is érdekel :)
2011. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik kedves, de, egyik sem fog veled csevegni. Ha valami érdekel szívesen válaszolnak, de nem tudják mire vagy kíváncsi és nincs is nagyon idejük erre. Én 2x szültem ott, ügyeleteseknél: Dr. Amrein, Dr. Csemniczky, Dr. Szánthó, Dr. Tasi. Azért lett ilyen sok, mert ügyeleti váltás volt, és másnál fejeztem be mint aki elkezdte. :)
2011. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rabóczky Mariettához ne menj, ha jót akarsz :p
2011. júl. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kétszer szültem a Dr. Tasinál és nagyon rendes kedves volt. Mondta végig mit csináljak a kitolásnál, hogy vegyem a levegőt, hogy nyomjak, stb. hogy tartsam a lábam- ebben segíett is.

Vajúdás alatt is folyamatosan tájékoztatott hogy állunk, az első babánál oxitocin is kellett, akkor elmondta hogy kellene az infúzió, miért, hogyan... stb. Tájékoztatott a fájdalomcsillapításról, de végül nem kértük. 1.nél kellett gátmetszés, és ott elégg elfáradtam a végére, szóval az utolsó két nyomásnál segített nyomni is.

MÁsodik baba gyorsan jött, a doki ki sem ment a szobából, csak szóban irányított- ott még ment egyedül is a nyomás.

Nagyon rendes volt, most várom a harmadik babámat, biztos hogy nála fogok szülni újra. :)

2011. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok- a doki teljes neve: Dr. Tasi Róbert

:)

2011. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!