Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37hetesen a 2111 méhszáj jót...

37hetesen a 2111 méhszáj jót jelent? Nyákdugóm tegnap-ma elment, vannak jóslók. Ja gyomorégésem most mitől lehet? Köszi

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is vannak josloim nekme 2200as a méhszájam.a gyomorégés ilyenkor természetes.a nyákdugo szülés elöt akár 3héttel is távozhat,jo szülést és babázást.
2011. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

36 héten ment el a nyákdugóm, 41 hétre szültem uh ez önmagában nem sokat jelent :S


könnyű szülést!

2011. jún. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 2111-es ezt jelenti 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj.Nem hinném hogy sokáig húzod..Ha pihengetsz még kihúzhatod egy két hétig..Persze ez attól függ mikor kezdett ennyire nyílni...
2011. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szia.akkor jó érték ez a 2111?nem vagyok jól,nagyon fáj a szeméremcsontom,néha derekam,hányingerem van és fáj a fejem.:(
2011. jún. 11. 08:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,ha már a derekad is fáj az azt jelenti hogy hamarosan szülni fogsz..Az elsővel délután elkezdett fájni a derekam,este megindultak a fájások..Ha fájásod nincs talán még kihúzhatod így pár napig,ha sokat pihensz..Az nem baj ha 2111 az értéked,legalább nem vajúdás közbe kell majd tágulnod,hamarabb meglesz a baba..

A lenti fájdalom meg azt jelenti hogy tágul a méhszáj,és a baba feje elkezd beilleszkedni...

Sok sikert és örömteli babázást..

2011. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!