Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan szoktassam 8 hetes...

Hogyan szoktassam 8 hetes kisfiam a kiságyban alvásra?

Figyelt kérdés

Mindig a hasunkon alszik el, s ahogy lerakom rögtön kipattan a szeme, legszívesebben rajtunk alszik.

Mit tehetnék? Tapasztalt anyukák segítsetek légyszi!


2009. márc. 19. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már a 2. gyerekemmel vagyok így, mint te!

Van egy jó rugózású babakocsink a lakásban is, és abban ringatjuk, ha már sehogy se tud szegényke álomba merülni.

Kiságy az nincs, nem is volt, és nem is lesz (bölcsőnk van)velem alszik a nagyágyban.

2 hónapos az én kislányom is.

Valószínüleg még nem alkalmazkodtak a külvilághoz, a közelségünk nyugtatja meg őket.

Egyébként az első gyerekem 21 hónaposan aludta végig az éjszakát (szoptatott baba).

2009. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk a 10 hetes nagy fiúnk a kiságyába alszik, de ő is sokszor felébred amikor beteszem elaltatás után. Nálunk az bejött, hogy beraktam egy olyan fölsömet a kis feje alá amibe 2-3 éjszakát aludtam. Így érzi az illatomat és vissza nyugszik. Ja és persze a bűvös "sss"-getés, amiről azt olvastam, hogy amikor pocaklakók ilyennek hallják a véráramlásunkat! Ez is megnyugtatja őket!

Remélem tudtam segíteni!

Sok szerencsét!!!

2009. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Két gyermekem van és születésük után besárgultak és kékfényezni kellett öket én már a korházba amikor berakták a fény alá beraktam a hálóingemet és meg nyugodtak. Én is csak azt tudom tanácsolni hogy tegyél mellé vagy a feje alá egy pólódad vagy valamidet hátha segit.
2009. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!