Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császározásért...

Programozott császározásért ki mennyit fizetett?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 70-et, de elég szerintem kevesebbet is adni, csak én nagyon el voltam ájulva a dokimtól.
2009. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem mondott fix összeget?
2009. márc. 18. 18:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
50000 Ft-ot és nem mondott összeget. Igaz én nem kérdeztem rá.
2009. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Ezek szerint lehet kérni progamozott császárt? és hogyan? leírnád? Mert multkor én is kérdeztem itt az oldalon, h hogyan kezdjek hozzá a kérésemhez, mert már volt egy hüvelyi szülésem, és mindenki lebeszélt, h ilyesmit csak nagyon indokolt esetben, meg magánklínikákon csinálnak. Akkor mos mi is az igazság? Leírnád nekem h te hogyan kérted meg a dokidat? Előre is köszi!!!!
2009. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Programozott császár lehet akkor,ha mondjuk farfekvéses a baba és tudják,hogy simán hüvelyi úton nem tud megszületni.

Szerintem nem kérésre csinálják az állami kórházban,hanem indokolt esetekben.


Barátnőm a Telki magánkórházban szült,és ott sem császározták meg,mert nem volt indokolt,pedig 3éve 1millióba volt a szülés és terhesgondozás.


Miért szeretnél császárt?

2009. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Én rákérdeztem az orvosomra.

Nem mondott összeget,de nagyon megvoltam vele elégedve ,ezért 60000 ft-ot adtam.

2009. márc. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kérdeztem rá, mert horribilis összegeket fizettem ki neki az ultrahangokért, meg a terhesgondozásért így programozott császár után 30 000 ezret kapott.
2009. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szivbetegség miatt,meg faros is a drága meg sajnos az első szülésem mindenbenn csisszes volt mert nem hitték hogy 3.5 kg-nál nagyobb a drága és mikor kibujt 4130g lett 58 cm-rel. Mindenemet szó szerint szét szaggatta. Most az adatok alapján nagyobb a baba mint a bátyus úgy hogy a dokim azt mondta nem akar kockáztatni. Főleg a felsoroltak miatt. 2 hét múlva megyek hozzá és rá fogok mindenre kérdezni konkrétan de jobb egy kicsit előre tájékozódni. Nagyon elégedett vagyok vele,mert fogadott dokim de egy percig nem ragaszkodik a magánrendeléséhez,pedig azt már tudja hogy nála akarok szülni.
2009. márc. 19. 10:35
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A programozott császár nem jelent mást, minthogy látják előre, hogy természetes úton ez nem fog menni, így kiírnak egy időpontot és akkor műtenek. Nekem 4170 grammos babám volt, aki termetes mérete miatt nem tudott leereszkedni a szülőcsatornába, így császároztak. 70-et adtam a dokinak, de a terhesgondozás során nem kapott lóvét.
2009. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a félelem miatt szeretnék programozott császárt kérni, ha nem vállalják, akkor marad az otthon szülés, de kórházi szülést sose.Szóval..így sem lehet kérni?
2009. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!