Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig tart a szülés utáni...

Meddig tart a szülés utáni első mensi?

Figyelt kérdés

2 hónapja szültem , ost jött meg először, már 5. napja tart és elég erős, intenziv, nem akar csökkenni. ez normális?

kinek meddig tartott?

Lehet attól h elkezdtem szedni a fogamzásgátlot? (azalia)


2009. márc. 18. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanúgy 6napig tartott mint szülés előtt.
2009. márc. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem szedek fogamzásgátlót,de az első pár alkalommal iszonyatosan erős volt a mensim.

Az első olyan 10 napig tarott.

Nekem csak az első 4 nap volt húzós utána már kevés volt.

2009. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is az Azaliát szedem. Nekem a hónap közepén jött meg tőle.. szerencsére csak 3 napra és nem volt túl erős se. Lehet, hogy a szervezeted így reagál a gyógyszerre. Az előző szülés után én mást szedtem, akkor nekem is nagyon erősek voltak az első néhány alkalommal. Még görcsöltem is erősen, így kénytelen voltam görcsoldót szedni. Később már nem volt ilyen gondom.
2009. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hete szültem és most jött meg először, nagyon erősen. Már 4 napja tart...
2009. márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hét után jött meg. Eddig 3-4 napig tartott, de a szülés utáni első egy hétig, és erősen. Ez teljesen normális, én is aggódtam akkor. 2-szorra már csak 5 napig tartott, és kevesebb volt, 3-szorra talán már helyreáll rendesen.
2009. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!