Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Néztétek tegnap a Vészhelyzetb...

Néztétek tegnap a Vészhelyzetben azt a szülést? Igy nézhetett ki az is aki tavaly elvérzett szülés közben?

Figyelt kérdés
4-szer szültem, de ez nekem olyan félelmetesnek tűnt, mondtam is a férjemnek hogy na még jó hogy nem szülés előtt láttam ezt. Olyan rossz érzés volt látni hogy megszületnek a babák és elmegy az anya. Tudom csak film volt, de sajnos van ilyen az életben is. Borzasztó lehet.
2011. jún. 1. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Jaj engem nagyon rosszul érintett, főleg mikor a kisfiú megkérdezte anya hol van.Elég szomorúra sikerült ez az utolsó rész.Én nagyon szerettem ezt a sorozatot.Valószínű kiíratom dvd-re az összes évadot.

Bocs eltértem a témától.Borzasztó ahol ilyen történik.:-(

2011. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Láttam én is,szörnyű volt,mert bizony az életben is történhet ilyen sajnos...Hány meg hány esetről hallani,hogy az anyuka szülés közben vagy után meghalt,mert elvérzett...Meg biztos több olyan tragédia is van,amiről nem tudunk.

Hálát adok az Istennek,hogy nekem mindkét szülésem simán lezajlott és itt tudok lenni a gyerekeimmel,tudom őket nevelni.Én is a párommal néztem a filmet és meg-megszoritottam a kezét,teljesen belefeledkeztem a történésekbe.

2011. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is épp ezt mondtam, hogy jó, hogy nem most állok szülés előtt!

De amúgy volt benne elég gagyi jelenet is, pl. a baba teljesen vér és mindenmentesen jött világra, úgy hogy az anyja amúgy mindenhol véres volt...

De utána az a sok vér...hahh...nem volt jó látni, futkosott a hátamon a hideg.

2011. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A méh kifordulása NAGYON ritka szövődmény. Okozhatja a túl rövid köldökzsinór, de sajnos kívülről is "rá lehet segíteni" a köldökzsinór lepényleválás előtti rángatásával, a lepényleválás siettetésével.

Nem tartom okos dolognak, hogy ilyesmiket mutatnak a tévében, mert sok embernek egyből szöget üt a fejében :(

Nem szabad ezekkel foglalkozni, fő az optimizmus!

Amúgy meg rendesen megsirattam a kedvenc sorozatomat...

2011. jún. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38.hetes vagyok soha nem nézem ezt a sorozatot de ezt a részt pont láttam,kiis vagyok bukva rendesen!
2011. jún. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fúúúú...az tényleg durva volt....aki azt írta,hogy azzal is lehet előidézni ezt a borzalmat,hogy rángatják a köldökzsinórt...na az dúrva...nekem az nagyon megmaradt amikor a fiamat szültem 15 hónapja...nagyon fura érzés volt...tényleg olyan mintha az egész belsőmet ki akarnák tépni...pfff....
2011. jún. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Brutális volt.Mélyen érintett,mert nekem is ikreim vannak,és teljesen ugyanaz volt a bajuk nekik is,mint a filmbeli babáknak(meconiumos víz,B baba nem sírt fel).Soha az életben nem lettem volna rá hajlandó,hogy simán szüljem meg őket.Ha ott is császároznak,mindez elkerülhető lett volna.

Anno George Clooney főnővér barátnője is hasonló brutál módon szülte az ikreit,szerintem azt akarták visszaidézni.

2011. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!