Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt anyuka aki mostanaban...

Van itt anyuka aki mostanaban szult csaszarral?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Mikor lett meg a baba? Miert kaptatok csaszart?
2011. máj. 29. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

4-én született a kislányom, lassan 3,5 hetes.

Programozott császárom volt 38 hetesen, mert volt már egy császárom és egy méhműtétem is.

A 3 műtét közül ezt viseltem a legjobban mind lelkileg mind testileg. Mostanra már nem is fáj semmim, és a vágásom is nagyon szép, igaz hogy elég nagy lett, mert az előzőt kivágta az orvosom.

Te hogy vagy? Miért lett császár?

2011. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!


én május 13-án szültem. az első babám is császáros volt ,mert egyáltalán nem tágultam. Most sima szülésnek indult,de nagyon lement a szívhang és így az orvosom megint a császár mellett döntött,ami jó választás volt mert kiderült,hogy közbe az előző heg már kezdett szét vállni belül.

2011. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

SZia!

Én két hónapja szültem császárral, teljesen jól vagyok, már a kórházból ahogy hazajöttem takarítottam :)

12 óra vajúdás után nem akartam 4 ujjnyinál tovább tágulni, ezért lett császár. Pedig ezerrel ittam a málnalevél teát meg szedtem a hómeó cuccost.

2011. máj. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Április 30 - án szültem császárral. 40+5 hetes voltam, és az orvosom beindította a szülést. Sima szülésnek indult, reggel burkot repesztett, kaptam oxitocint, 2 ujjnyira voltam kitágulva, de időközben kiderült, hogy a baba nem bírja az oxitocint, romlott a keringése. Ekkor kapott gyógyszert, attól helyre állt, viszont az oxitocin nélkül nekem nem úgy jöttek a fájások, vagyis voltak, csak rossz helyen fájt, nem ott ahol kellett volna, meg a baba feje sem akart lejjebb jönni. Délután 4 - kor mondta az orvos, hogy még próbálkozhatunk pár órát, de 70%, hogy a vége császár lesz. Így úgy döntöttünk, hogy ne várjunk, hanem legyen császár. Minden rendben volt, a baba is makk egészséges, másnap már "szaladgáltam", semmi bajom nem volt, mintha nem is műtöttek volna. 3 nap múlva már jöttünk is haza :)
2011. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is máj.13-án szültem programozott császárral,mert az előző két babám is császárral jött a világra. Ebből is könnyen felépültem, már másnap ülve szoptattam, sétáltam, lépcsőztem. Harmadik nap jöttünk haza, semmi negatívról nem tudok beszámolni.
2011. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!