Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés hege körüli...

Császármetszés hege körüli érzéketlenség örökre megmarad?

Figyelt kérdés
3 hónapja császároztak és a heg körül, olyan 2-3 cm szélességben szinte teljesen érzéketlen a bőröm, mintha el lenne zsibbadva. Korábban műtötték a térdemet, de ott csak maga a heg érzéketlen, a környéke nem. Normális, hogy most ilyen nagy terület érzéketlen?
2009. márc. 9. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem 3,5 éve császároztak, de még most is "zsibbad" vagy mi a jobb oldali rész. Nem a vágásnál, hanem inkább a fazon rész. Azt mondta a doki az idegek, de a szülés óta semmit sem változott.
2009. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy évig volt érzéketlen, két éve szültem, de még most is olyan fura.
2009. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát... ez nem túl bíztató... :( Reménykedtem, hogy előbb vagy utóbb elmúlik.
2009. márc. 9. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is fél éve szültem, és nekem is érzéketlen a heg körül. Nagyon furi, remélem hamarosan elmúlik. :)
2009. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 3 hónapja szűltem és nekem is érzéketlen ,3-4 héttel ezelőtt még fájt is a hasfalam a heg fölött!
2009. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem lassan 1 éve,hogy volt a műtét,de a vágás fele még mindig érzékeny. Mármint a heg felett a bőr.

Az orvosom azt mondta,hogy kb 1 év kell mire helyrejön és elmúlik az "érzéketlenség".

2009. márc. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
úgy 4 hónapig éreztem az érzéketlenséget, aztán elmúlt
2009. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!