Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első szülésem császár...

Ha az első szülésem császár volt, és most úgy néz ki megint az lesz, akkor meddig hagynak most szenvedni?

Figyelt kérdés
úgy értem,hogy ilyenkor hamarabb megműtenek,v. ilyenkor is több órát kell vajúdnom?
2011. máj. 5. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tuti császár lesz, akkor nincs értelme, hogy sokáig várjanak. De orvosa válogatja. Valaki egyáltalán nem hagy vajúdni, valaki egy kicsit igen.

Nekem azt mondta a doki, hogy két óra vajúdás után császároz.

De ha nem biztos a császár, akkor lehet, hogy hagynak vajúdni, és meglátják mi lesz.

Miért valószínű nálad a császár?

2011. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csak annyit hagynak vajúdni,hogy a babád fel tudjon készülni arra hogy meg kell születnie.Hiszen neki sem jó az ha egyik pill-ról a másikra csak kiemelik a pocakodból.Bekötik az infúziót,adnak oxitocint,és szerintem 2-3 óránál többet nem kell vajúdnod.Addigra még az igazi fájások sehol sincsenek.De az orvosod nem mondta ezt el neked? Vagy még nem tartasz ott?
2011. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

tegnap voltam 39.hetes, szóval jövő7en be kell feküdnöm és rá 1hétre indítanak meg.szóval: már nem sok van hátra..!

elfelejtettem a dokimtól megkérdezni,hogy mire számítsak ha biztos a császár,mert végig arról próbáltam meggyőzni,hogy adjon pár nap haladékot a befekvés előtt,de nem engedte.

A császár még nem 100%,de majdnem biztos.azért,mert felénk a hegvastagságot is figyelembe veszik,és a 36.héten már határkörüli érték volt.és még nagyon fent van a baba is.ja,és úgy néz ki,hogy egyelőre haránt is fekszik. röviden ennyi

2011. máj. 5. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ilyen esetben nem lenne szabad akkor sokat várnia, főleg ha harántban marad a babád.
2011. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Császár után nem kaphatsz oxit, és nem is indíthatnak. Mivel az oxi erősebb fájásokat okoz, amit az előző heg miatt nem hagynak. Ha meg harántos, vagy faros, akkor meg alap, hogy császárnak kéne lennie egy császár után már.

És ha már határértékű volt a heged (nálam nem is nézik), akkor meg ne engedd az oxit!

2011. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is császáros volt az első szülésem,és programozott császár volt a második. Infúziót,és oxit is kaptam,de csak kis mennyiséget.15 percesek,és gyengék voltak az összehúzódásaim,akkor vittek a műtőbe.( kb:2

óra után)Azt mondták a baba miatt kell megindítani.

2011. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!