Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülésnél mindenképp...

Császáros szülésnél mindenképpen helyeznek fel katétert, ez minden kórházban így van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam arról h ne helyeznek fel.Nekem is,sajnos minden kellemtlenségével együtt el kellett viselnem.
2009. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen műtét után,nem nagyon tudsz felkelni, minimum aznap estig, de inkább másnapig. Ha epidurálist kapsz, nem is éreznéd mikor kéne kimenned wc-re! :D Így katétert raknak fel, de csak amíg az intenzíven vagy, vagyis 1 napig. De semmit nem érzel nyugi, amikor felrakják akkor még hat az érzéstelenítő, utánna ha kimegy belőled, katéter lesz a legkevesebb bajod!
2009. márc. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem is mindenkinek raknak fel katétert.

Műtét után tényleg nem kellhetsz fel,nem is tudnál,mert el vagy zsibbadva.Rengeteg folyadékot kell meginni már az őrzőben is.

Hogyha szerencséd van akkor az érzéstelenítő után teszik fel.Nekem a szülőszobán tették fel ,de kibírtam,pedig nagyon féltem tőle.

2009. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek raknak fel katétert, mert ez nagy műtétnek számít.
2009. márc. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ne aggódj, ez lesz a legkisebb bajod akkor.
2009. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
nekem nem tettek,igaz nem epidurális volt,hanem rendes altatás,ágytálaztak- bár nem ment de nem katétereztek be, csak egy pici csovet tettek fel, de mikor kifolyt már ki is vették, én már másnap simán felkeltem és mentem a WC-re, sot már hajnalban felultem szoptatni- ez mindenkinél egyéni,de az a jó ha minnél elobb felkelsz (persze epidurálisnál kotelezo az egy nap fekvés és kérlek ezt tartsd is be és a fejedet se mozgasd nagyon, nekem már volt ilyen mutétem és bizony okosabb akartam lenni az orvosoknál meg is kaptam a buntetést- én még olyan fejfájást nem éreztem mint akkor, nem kívanom senkinek.
2009. márc. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem adtak, epidurállal császároztak. A katéter felhelyezését alig éreztem, és a kivételt sem. Én "kellemesen" csalódtam benne.

Üdv: 2,5 hetes babó anyucija

2009. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ok, akkor szóval nem kell annyira tartani tőle, kicsit megnyugodtam!

És kösz a válaszokat!

2009. márc. 10. 09:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!