Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 10 napja szültem arra gondolta...

10 napja szültem arra gondoltam egy kis meleg vízbe bele ülnék a kádba, hogy enyhítsek a gátsebem fájdalmán. Rosszat tennék vele?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én már majdnem 3 hete szültem és mondták, hogy csak tusolni lehet.Ha van bioptron lámpád, hsználd mert gyorsítja a sebgyógyulást.
2009. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán ajánlott, mert feljuthatnak a bacik a még nyitott méhszájon. Inkább lámpázd vagy langyos vízzel tusold le. Esetleg kamillateás vattával borogasd.
2009. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát igen sajna tudom,4 éve amikor a fiamat szültem 8 hétig csak tusoltam..de most olvastam a neten hogy megoszlanak a vélemények és van olyan orvos aki engedi a rövid kamillás,vagy fertőtlenítős ülőfürdőt.Én nem kérdeztem meg a dokimat,ezért tettem fel a kérdést hogy más orvosa mit tanácsolt.

Akkor azt hiszem kibírom ezt a 6 hetet :-)


köszönöm a válaszokat

2009. márc. 8. 19:15
 4/7 vav22 ***** válasza:
100%
Én úgy halottam, hogy az aloe first spray nagyon jó rá. Ha esetleg valakinek tapasztalata is van ezzel kapcsolatban, akkor légyszi írja meg!
2009. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Ma hajnalba lesz 3 hete hogy szültem de már egy hete fürdök. nem szeretek tusolni, terhességem utolsó napján is fürödtem. annyit csinálok,hogy fürdés előtt-után, plusz wc után is fertőtlenitővel lekezelem magam. igy nincs probléma.
2009. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én minden wc után zuhannyal leöblítettem magamat, inkább hűvösebb volt, mint meleg. Pont elért a wc-hez a zuhany feje. Esténként meg lemostam magamat alul, magam alá tettem egy törölközőt az ágyban, és szellőztettem. Minden seb a levegőn gyógyul leggyorsabban. 1,5 hét után már egyáltalán nem fájt.

Az Aloe First spray is jó rá állítólag, nagyobb áruházakban is lehet kapni, mire én ezt meg tudtam, nekem már nem fájt, úgyhogy nem is használtam.

2009. márc. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok,hát meggyőztetek még várok a fürdéssel a 6. hétig illetve amíg az orvosom nem engedi :-)

Végül is nem panaszkodhatok,mert a szülés napján már ültem a gátsebemen,és most is ülök minden gond nélkül csak estére fájdul meg gondolom az egész napi terhelés után..a fiamnál kb 2 hét után tudtam leülni,és iszonyúan fájt egész nap..

A mostani orvosomnak aranykeze van :-)))

Köszönöm a válaszokat,boldog babázást mindenkinek!


Üdv egy 4 éves kisfiú,és egy 11 napos kislány anyukája

2009. márc. 9. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!