Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Tétényi úti kórházról...

Porcukormókus kérdése:

A Tétényi úti kórházról (Szent Imre) van valakinek negatív tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igazából mindenki csak dicséri, és kicsit sajnáltam, hogy nem tudtam oda menni(Dunakeszin lakunk, Váchoz tartozom, nem volt pénzünk magán dokira)

DE nagyon örülök, hogy nem ott szültem.Egy pár barátnőm ott szült nem olyan régen és az elmondásaik alapján nekem voltak dolgok, amik nem tetszettek.

Pl közös vajúdó, ahol nem lehet bent a férjed.Lehet, hogy az alternatív szobában bent lehet, de ha az éppen foglalt, akkor más nőkkel kell együtt "kínlódni"

De lehet ez neked nem gond, mert nem szeretnéd, hogy bent legyen a párod, nekem nagyon jó volt, masszírozott:)

A másik, hogy folyton szurkálják a babákat, ha sárgák, hogy megnézzék a sárgaság szintjét.Barátnőm fiát a bent töltött 4 nap alatt 5ször szúrták meg csak a sárgaság miatt!És akkor még ott a BCG, stb...

Nekem viszont nagyon bejött a váci kórház, legközelebb is oda megyek.

Kb ennyi, remélem tudtam segíteni.

Amúgy a nagy többség biztos nagyon meg van elégedve mindennel:)

2011. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, nekem van bőven. Pedig szép a kórház, tiszta, rendezett. Szerintem némelyik osztályon nagyon el vannak maguktól szállva az orvosok. Nekem a nőgyászaton és a szülészeten volt gondom. Hát, nem részletezem, de nagyon elnézték a dolgokat és még nekik állt utána feljebb, de végül megbeszéltük a konfliktust és nem lett per, mert nem akartam ilyennek kitenni magamat és a családomat.
2011. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
off: első vagyok, kedves 2. nem írnád le mi volt?
2011. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
.
2011. ápr. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Engem is érdekelne, ha nem nagy gond!
2011. ápr. 30. 09:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne haraudjatok, de ez nagyon kemény sztori, és nagyon megviselt. Annyit, hogy nem ismerték fel, hogy méhen kívül vagyok terhes 3-szor küldtek el az ügyeletről, egyszer görcsökkel elküldtek haza.

A végén még mindig én legyek hálás, hogy megmentettek. Kiderült, hogy hibáztak, mert az még semmi, hogy görcsökkel hazaküldtek, de a hcg szintem is poz volt, ez pedig életveszélyt jelent, és nem lehet hazaengedni, ha nincs meg a terhesség. Ha időben foglalkoznak velem normálisan, alaposan, és nem csak az egészséges terhes nőkkel, akkor meg lehetett volna menteni a petevezetékem. 2 hétig jártam az ügyeletre! Megjegyzem, hogy volt fogadott orvosom a kórházban( végül Ő jött rá mi a gond, csak már Ő is későn), egy adjunktus küldött haza görcsökkel, hát utána egy szót sem szólt hozzám.

Ha a saját dokim nem erősködik, hogy valami nincs rendben és menjek vissza mégis, hogy haza küldtek meghaltam volna, úgy hogy 3-szor is fordultam orvoshoz.

2011. ápr. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

első vagyok, nagyon sajnálom, gondolom, hogy megviselt!Ne haragudj, nem akartam felszakítani a sebeket....


Amúgy mikor én szültem Vácon, jöttek a mentők, mondták, hogy hoznak egy 34 hetes anyukát, akinél megindult a szülés.Azért hozzátették, hogy vicces, hogy a Tétényi útról hozták át, ott nem vállalták volna be a koraszülés kockázatát, pedig az ország egyik legjobb kórháza...

na mind1, azért sokan megszülnek ott minden gond nélkül...

2011. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, a Tétényiben nincs koraszülötosztály. Lehet nem csak az volt, hogy nem vállaják be, hanem az is a gond, hogy utána nincs együtt a baba és a mama, azért szokták elküldeni, ha még lehet. Ez is fura nekem, hogy ott miért nincs koraszülöttorsztály, és miért csak most kezdenek rajta gondolkodni, amikor elég nagy területet lát el.
2011. máj. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én kerületi vagyok,de én nem szültem "volna" ott SOHA,inkább a Kútvölgyit választottam!


4 gyerkőc anyukája

2011. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor nekem szerencsém volt, sima vérzéssel görcs nélkül is kiszúrták a méhen kívülit (igaz nem a doki, hanem a szonográfus, de a lényeg h nem küldött el), bár a petevezetékem nem sikerült megmenteni. Az utcáról estem be, a bejelentett lakcímem az ország másik végében van. A műtét és minden rendben volt, nagyon kedves volt velem mindenki.


És akkor a negatív:


Utána hamar összejött a baba, és kis pecsételés miatt elmentünk az ügyeletre 8 hetesen, ahol a doki leüvöltötte a fejem, hogy minek mentem oda (miután 2,5 órát vártunk rá egy másik, 32. hetes vérző kismamával), közölte h minden rendben, de ne nevezzem babának, mert ez csak egy "lehetőség". Amúgy pedig tönkre fogom tenni a gyerekem életét ha folyton aggódom. Én ezen ekkor már röhögni tudtam, szerencsére addigra elmúlt a pecsételés. Két nappal később otthon a saját dokimtól kaptam hormonpótlást és azonnal kiírt táppénzre.


Vannak ott nagyon nagyon fura orvosok, akiket jobb elkerülni az biztos.


24+5 hkm

2011. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!