Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy fog kinezni a koldok...

Hogy fog kinezni a koldok szules utan?

Figyelt kérdés

nem csak arra gondolok, h kozvetlenul szules utan, hanem pl.: honapokkal kesobb. (mindenkinek olyan lesz, mint egy "krater"? Vagy ez is egyenfuggo?)


32 hetes kismama


2009. márc. 6. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom hogy egyénfüggő e de nekem valami borzalmasan néz ki, rosszul vagyok töle. :(
2009. márc. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
3 es fel honapja szultem es nekem is eleg nagy lett.Pedig a hasam azonnal visszament es nagyon szep.Le is tagadhatnam hogy szultem,csak az a koldok...
2009. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, sajnos nincs olyan ismerosom aki mostanaban szult, ezert nem tudom mire szamitsak! Nagyon szep hasam es koldokom Volt :). Akkor el is felejthetem?;)szivesen varom meg a hozzaszolasokat! X
2009. márc. 6. 18:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 9 napos a babám, nekem szép a köldököm, sőt most még kisebb is mint terhesség előtt, de terhesség alatt sem fordult ki, s ki sem simult, végig volt köldököm, pedig 30 kg-ot szedtem fel, hatalmas hasam volt.
2009. márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor ugy latszik ez is egyenfuggo v "genetika". Remelem leszek olyan szerencses mint az utolso hozzaszolo! :)
2009. márc. 6. 18:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanolyan a köldököm mint volt, egyáltalán nem is volt kifordulva. 6 hónapja szültem. Szerintem nagyban függ attól is, hogy a terhesség előtt milyen volt.
2009. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lapos hasam és szép köldököm volt, ha lehet ilyet mondani az embernek saját magáról:-) 11 hete szültem a 3. gyerekemet, azóta a hasam kezd helyreállni, de a köldököm nekem is olyan még, mint egy kráter. Ez eléggé nem tetszik, de talán hétről hétre szebb lesz.
2009. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is lapos hasam volt és szép köldököm. Terhesség alatt sem fordult ki, pedig hatalmas hasam volt (nekem annak tűnt, a 62es derekamból 125ös lett a végére, ha jól emlékszem és 25 kg-ot híztam).

Három hónapja szültem, a hasam már lapos, mind a 25 kg lepotyogott rólam, ennek ellenére a köldököm nem olyan, mint régen. Nagyobb, kevésbé feszes a bőr az egész hasamon, a köldökömnél is. Én még bízom a csodában, abban, hogy valamennyit még javulni fog, de azt sem mondanám, hogy emiatt felkötöm magam, mert nem is mondható csúnyának. Bőven megérte! :-)

2009. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tenyleg mindenkinek koszonom a valaszt.:) remelem en is a szerencsesek kozott leszek majd, es meg sokan masok is :). X
2009. márc. 6. 22:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 6hónapja már,hogy szültem nem híztam sokat csak 9kg,de a köldököm nekem is nagyobb mint volt.Már 2hetes volt a kisfiam amikor visszatettem bele a piercinget,az egy kicsit lekicsinyíti a lukat,a hasam már majdnem a régi szerintem a köldökünk már nem változik.

6hós baba anyuja

2009. márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!