Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pontosan meg tudjátok fogalmaz...

Pontosan meg tudjátok fogalmazni milyen is mikor elfolyik a magzatvíz?

Figyelt kérdés

Kismamik? Segítsek? Pontosan megtudom fogalmazni milyen is mikor elfolyik a magzatvíz.7hónapja magzatvíz elfolyással indult a szülésem.

ma reggel arra ébredtem, hogy ugyanazt éreztem.hát megjött a menstruációm, és amikor egyben egy nagyobb adag távozik(biztos éreztetek ilyet már)na, az olyan mint mikor elfolyik a magzatvíz.

remélem tudtam segíteni.

mindenkinek boldog babavárást, babázást


2009. márc. 6. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért a magzatvíz elfolyása kicsit másabb mint mikor megjön a menstruáció..sztem én legalább is máshogy érzetem.
2009. márc. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is tejesen különböző érzés volt a magzatvíz elfolyás és a menstruáció.

a magzatvizem egyetlen nagyobb lökéssel indult meg. éreztem, hogy hirtelen elpattan a magzatburok, és az addigi nagyon feszes és kemény pocakom egy szemvillánás alatt megkönnyebbedett, közben meg hogy egy nagy csomó folyadék ömlött ki belőlem (persze nem volt olyan sok, csak annak tűnt).

2009. márc. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én ma reggel mégis pont úgy éreztem.az más dolog ,hogy elötte érezni valami pukkanás szerűt a pociban.de mikor a mensi egy nagyobb lökettel egyszerre nagyobb darabba jön ki az nekem olyan érzés.ez azért pontosabb meghatározás, mint az olyan mintha bepisilnél, de mégse mert ezt nem tudod visszatartani.nem?
2009. márc. 6. 09:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A magzatviz egy-két percig ömlik belőled, mint amikor megnyitod lassúra a csapvizet. én ehhez tudom hasonlitani, nem a mensimhez.
2009. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

bocs, akkor lehet csak nekem van ilyen mensi közben.

általában ha menstruálunk azt nem érezzük,ugye?de néha egy-egy löketet érzek, na így indul a magzatvíz folyás.én legalábbis ehhez hasonlítanám leginkább.

2009. márc. 6. 09:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan erzes volt mintha bepisiltem volna :) mivel csak szivargott igy csak kis adagokban kb 3 ora alatt jott ki...
2009. márc. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy milyen érzésről beszélsz, de nekem nem olyan volt. Annál több folyadék jött ki egyszerre, mint egy nagyobb adag mensi, gondolom ezért volt más az érzés.

Nekem nem csak szivárgott, hanem elfolyt az egész, nagy mennyiségnek tűnt, hat órával később született meg a fiam és közben is jött még egy-egy adag, mert a víz egészen addig termelődik, amíg a lepény le nem válik. De a baba feje (ha be van fordulva és illeszkedve) elzárja a víz útját a méhszájnál belülről, az a fejénél felgyülemlik és amikor mozdul a baba, akkor ismét kijön egy-egy adagban.

Tudom, hogy ez most hülye megfogalmazás, de ezek a kisebb mennyiségek, amik a nagy elfolyás után jöttek olyan érzést keltettek bennem, mint amikor strandon, vagy fürdés közben valamennyi víz megy a hüvelyembe és amikor felállok, vagy függőleges helyzetbe kerülök kifolyik. Asszem ezzel tudnám a legjobban leírni.

2009. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!