Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ennyire sok nő gondolja azt,...

Ennyire sok nő gondolja azt, hogy a császáros szülés nem is szülés?

Figyelt kérdés
Barátnőm mesélte,hogy ismerőse császárral szült és már a terhesség eleje óta részt vett egy netes kismama klubban.Amióta szültek mind de ő császárral a többi nő kiközösíti,beszólnak neki hogy ne osztogasson tanácsokat,mert nem is szült.Hogy lehetnek ilyen buták és gonoszak olyan nők,akik ahelyett,hogy örülnének,hogy anyák lettek még mást bántanak,aki igenis szült,mint ők.Ugye a nagyrésze a nőknek nem így gondolkodik?
2009. márc. 5. 22:25
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettőben részem volt. Egy 14 órai vajúdást követő császárom és egy 12 óra vajúdást követő szülésem volt. Mindkettőnek vannak fájdalmas és kényelmetlen részei, most várom a 3. babánkat és egyiket sem szivesen élném át újból... de mivel gyerek még nem maradt bent, azokkal a barátnőimmel cserélnék, akiknek mindennel együtt 2-3 óra alatt meglett a baba :) Viszont őket sem intem le, hogy nem tudják mi a szenvedés és eszemben sem volna lenézni őket, hogy szinte csak "kipotyogott" belőlük a gyerek! Őszintén örülök, hogy nem kellett nekik is fél napon keresztül szenvedniük.
2009. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
azért örülök,hogy a nagyrésze így gondolkodik a nőknek.ez tény és való,hogy nők sokkal jobban tudják egymást fúrni,mint a férfiak,de hogy még egy ilyen témában is,az engem teljesen kiakasztott.örülök,hogy ti nem úgy gondoljátok,mint a kérdésemben szereplő nőcik.
2009. márc. 6. 11:47
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a barátnődet, hogy kiközösítik.

Én itt olvastam először arról, hogy a császár az nem is szülés. Jót röhögtem volna rajta, ha tudtam volna a hasamon levő 15 centis vágástól. Ezt a fajta hozzáállást én sehol sem tapasztaltam. A kórházban sem ez volt a módi. Nekem nagyon sokat segítettek a simán szült szobatársak.

Remélem mindenki egészséges babát szül/szült, és ne avval foglalkozzunk, hogy ki milyen módon. Attól még én is jó anyukája vagyok a kisfiamnak, hogy nem tudom milyenek a fájások. Túlhordtam a drágát 2 héttel, de fájásom az egy db nem sok, annyi sem volt. Így lett SOS császárom, mert ha a gyerek nem is akart még kibújni, a szívhangja már a béka segge alatt volt.

2009. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
82%
én már csak azt nem értem, hogy itt is miért lettek lepontozva sokan, amikor semmi különöset nem írtak, csak a saját élményüket, hogy velük hogy volt. Mondjuk először azt néztem, hogy a császárosok lettek lepontozva, de aztán láttam, hogy más is...mintha kicsit ugyanaz lenne, mint amit a kérdező írt..?
2009. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

ha x.y. híres személyiség csak azért szül 8.hónapra császárral,mert h utsó hónapban ereszkedik meg a bőr és nem akarja h a cspője kitáguljon stb...azt elítélem...

de ha valakinek azért lesz császár,mert orvosilag indokolt,az igenis szülés!természetesen szültem,de a szobatársaimnak császár volt,azt amit ők átéltek nem kívánom senkinek.és h ki milyen anya,sem a szülés módja,sem az nem dönti el tud-e szoptatni vagy sem...

2009. márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
82%

08:51-es nek üzenem:

Mert ha van rá lehetőség, hogy ne fájjon, vagy ne akkor

azt választom, hogy ne fájjon. Ennyire egyszerű.

Nem attó lesz valaki jó anya, hogy átéli-e aszülés minden fájdalmát, vagy nem, illetve hogy simán, szül, vagy császárral.

Egyébként a kitolás nem volt nekem sem leányálom, szakadtam mindenhol, mivel afiam 4 és fél kilós lett.

08:39-es

2009. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem gondoltam abba bele, hogy a császárosok nem szülnek, hanem műtik őket. Én arra is azt mondom, hogy császárral szült. Akkor egy babának nem születésnapja van, ha császárral jött a világra, hanem műtéte napja? Vagy hogy is van ez? Nem hiszem, hogy különbséget kellene tennünk a kettő között. Egy nő nem attól lesz jó anya, hogy hogyan szült!
2009. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
88%

ÉN IS CSÁSZÁRRAL SZÜLTEM. Tényleg primitívség a kiközösítés, de ez kb. ugyanolyan, hogy ki hány órát vajúdott( ki a nagyobb hős,ki szenvedett többet,jajaj, és persze fájdalomcsillapító nélkül), szóval a sima szülő nők is marják egy mást nem csak a császárosokat. És, hogy attól jobb anya vagyok, hogy simán szültem, KI MONDTA?KI az aki ilyen kijelentéseket mer tenni? Nem attól anya valaki, hogy simán szült vagy császárral...már bocs mindenkitől, de szülni az állatok és minden élőlény tud...anya igazán egészen mástól vagy.Ha valaki nem tudja, akkor annyi.

Ja, és ezért nem járok semmien kismama klubba és társaiba, kit érdekel a sok okoskodó anyuka. Itt ha valami nem tetszik nem olvasom el és kész.Ha normális tanácsot adnak, azt megköszönöm.

2009. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
14:56-os vagyok, ja az előre kismama álltal kért császárt ítélem csak el, (persze attól még lehetnek jó anyukák), mint pl. a sok "starnál"érdekes, hogy az ilyen starocskáknál a szülések 95%-a császár...hmm még, hogy nincs előre kért császár (ez csak úgy mellékesen, NEM KELL REAGÁLNI, NEHOGY VITA LEGYEN)!!!!!!!!
2009. márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
86%
Hát sajnos ki kell hogy ábrándítsalak,mert a nők egymással mocskosúl szemetek tudnak lenni.Kipofázzák a másikat a háta mögött a szemébe meg teszik a szépet a másiknak,főlleg ha a szülésről van szó.Mert mindeggyik azt hiszi hogy neki fáj a legjobban,a másik fájdalma az semmi.De ugyanezt csinálják mikor megszűltek,azt hiszik hogy az ő gyerekük a legszebb meg a legokosabb aztán mikor felkerűl iskolába a kölyök és kiderűl hogy olyan hülye minta f.sz.Mikor terhesek lesznek akkor meg már szülész nőgyógyász professzornak képzelik magukát és osszák az észt mert veszélyesen okosnak hiszik magukat.Egy szó mint száz a nők bórzasztó rosszindúlatúak,ki tudnák kaparni a másik szemét ha a másiknak valami összejön neki meg nem.Bocsi ha kiábránditottalak ,de nekem ez a véleményem és a személyes tapasztalatom sajnos.
2009. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!