Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ennyire sok nő gondolja azt,...

Ennyire sok nő gondolja azt, hogy a császáros szülés nem is szülés?

Figyelt kérdés
Barátnőm mesélte,hogy ismerőse császárral szült és már a terhesség eleje óta részt vett egy netes kismama klubban.Amióta szültek mind de ő császárral a többi nő kiközösíti,beszólnak neki hogy ne osztogasson tanácsokat,mert nem is szült.Hogy lehetnek ilyen buták és gonoszak olyan nők,akik ahelyett,hogy örülnének,hogy anyák lettek még mást bántanak,aki igenis szült,mint ők.Ugye a nagyrésze a nőknek nem így gondolkodik?
2009. márc. 5. 22:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem,ez primitivség ha valaki igy gondolkodik..sokan elfelejtik,hogy az anyaság közel sem a szülés milyenségétől függ..az egy dolog,de utána egész életünkre anyák leszünk,és ez a fontos!
2009. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%
A legtöbb nő úgy hülye ahogy van. Az összes ilyen tudatlan primitív luvnyának azt üzenem, hogy kínokból a 20 x-sát állja ki, annak a fájdalomnak ami a császár után jár, a hasizom átvágásával.
2009. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
A legdurvább hogy a nők és itt tisztelet a kivételnek nem csak a gyereknevelés szülés stb kérdésekben ilyenek hanem ugy álatlában az élet összes területén...ahol lehet marják a másikat és lehurrogják...és kikezdik:S Pasiknál ilyet nem hallottam még...vagy csak mert nő vagyok??? Ez nálunk genetika lehet???
2009. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Jujj a nők nagyon durvák tudnak lenni egymással..én nem is értem honnan ez a sok rossz indulat. Azt én is tudom, hogy sok anyának -mindentől függetlenül- lelki problémát okoz, ha császáros szülése lesz, de hogy ezért valakit kiközösíteni, az tényleg primitívség. Már előre "félek" milyen HP-kal fog összehozni az élet, ha a kisfiam elkezd járni, oviba, isibe stb.
2009. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal fájdalmasabb lehet császárral szülni. Mint testileg, mint lelkileg. Nem a módszer a fontos egyébként, hanem az, hogy a nő hogyan éli meg a szülést, anyává válást. Hallottam rettenetes hüvelyi szüléstörténetet és boldog császáros anyukát. Az tény, hogy egy komplikációmentes hüvelyi szülésnél rengeteg érzelmet, boldogságot él át egy nő, de ugyanúgy anya válik mindenkiből és a továbbiak a lényegesek.

Gusztustalannak tartom, ha valaki lenéz valakit, mert császáros volt. De ez olyan, mint a terhesség alatti súlygyarorpodás, a gyerek fejlődése, súlya, szopik-e vagy nem tud szoptatni az anyuka stb...

Miért kell lesajnálni a másikat, nem tudom. Sok hormonzavaros, magányos, besavanyodott nő, komolyan! Tisztelet annak, aki boldogan, felszabadultan és a segítés szándékával tudja megélni azt, hogy anya!!!!

2009. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
46%

Na azért az előttem lévő hozzászólást nézve, a császárosok sem különben egy fokkal sem...

Én azt gondolom, hogy attól, hogy valaki császárral szült, még nem kevesebb, mint aki természetes úton.

Viszont azért különbséget tennék aközött, hogy valaki úgy szül császárral, hogy előttem nem is voltak fájásai, vagy úgy, hogy voltak, csak probléma adódott.

Ha nem voltak fájásai, akkor szívem szerint az anya szemszögéből "csak" műtétnek nevezném a dolgot, mivel az a szó szoros értelmében nem szülés, "csak" egy műtéttel véget ért terhesség. Ha voltak fájások, akkor szült, csak műtéttel ért véget a szülés.

2009. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
75%
Pontosabban a 2. hozzászólás.
2009. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos én is hallottam sok nőt, akik azt hiszik sokkal könnyebb a császár, 10 perc és kész, de eközben nem gondolják, hogy sokkal rosszabb császárral szülni. Nehezebben gyógyúl, fájdalmasabb és a tej is nehezebben lövell be, amellett a babának is rosszabb, amellett pedig ez is egy szülés fajta és ez nem szabadon választott, az orvos dönti el, adott esetbe melyik a legbiztonságosabb.
2009. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem az irigység szól belölük,mert azért lássuk be,hogy könnyebb császárral szülni,és gyorsabb is,na meg ott lent nem sérül és ezt irigyelhetik a primitiv agyúak.
2009. márc. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
65%
Nekem császárom volt, de igaza van a 22.39es hozzászólónak, tényleg "csak" egy műtét volt, és egyáltalán nem érzem úgy, hogy szültem. Méhlepény a méhszájnál volt, így nem engedték, hogy megvárjuk a szülés természetes beindulását, fix időpontban megcsászároztak. Az biztos, hogy sokkal könnyebb volt, mint egy normál szülés, az utánna lévő 2 nap fájdalmai igazán kibírhatóak, tuti nem lehet összehasonlítani az igazi szülés fájdalmaival. Végülis az élmény maga az, amikor odaadják a kisbabát:)
2009. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!