Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki szült már 2x annak melyik...

Aki szült már 2x annak melyik fájt jobban az első vagy a második?

Figyelt kérdés

csak azért kérdezem, mert én már 1x szültem 9 hónapja, most is terhes lettem (hurrá :) :) ) és csak szeretném kérdezni, hogy kinek melyik volt a fájdalmasabb..



Köszi!


2009. márc. 3. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem a nagyobbik lányom két és fél éves volt mikor született a tesó a második rosszabb fájdalmasabb volt de másfél óra alatt meglett
2009. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A második sokkal hevesebb volt, de harmad annyi idő alatt meg lett a baba. Az elsővel 18 óra volt, a 2. már csak 3.
2009. márc. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a harmadik fájt a legjobban.
2009. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nállam az első 20 perc alatt meglett,farral és fájások nékül,a másodiknál már fályások voltak és 1 nap vajúdás után született meg,a harmadik már nagyon fájt de 1 óra alatt meglett,a negyediknél még nagyobb lett a fájdalom de hamar megszületett az ötödiknél megkellett császározni.
2009. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan jött a kistesó! Gratulálok!

Nálunk 21 hónap van a két gyerek között.

Az 1 szülésemnél 12 órát vajúdtam. A kitolás könnyen és gyorsan ment. A varrás nagyon fájt.


A 2. szülésemnél 1 óra alatt meglett a baba.

Rettenetesen fájt, jobban mint az elsőnél, mivel fájásgyorsítót is kaptam.

A varrás nagyon nagyon nagyon fájt.

2009. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jobban fájt a második, de a lefolyása gyorsabb volt.
2009. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte egyformán fájt,csak a 2.gyorsabb volt.Az első 4 óra alatt lett meg,a 2.bő két óra alatt(16 év különbséggel)
2009. márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalom nálam is hasonló volt minden szülésnél. Az utófájások viszont egyre erősebbek voltak minden szülés után. A varrás az első alkalommal kevésbé fájt, mint a 2. és 3. szülés után. Most 4. alkalommal már szerencsére gátvédelemmel szültem, így csak 3 öltésem volt, de a Lidocain már nem hatott rendesen:))
2009. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nincs két egyforma szulés. Ahogy lesz úgy lesz mostmár azt fog kelleni túlélni! Folosleges osszehasonlítgatni mert mindenkinél más és más.
2009. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem összehasonlítgatni akartam, csak KÉRDEZTEM!!!


azért köszönöm a válaszokat!!

2009. márc. 3. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!