Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megkaptátok az Aegon Biztosító...

Megkaptátok az Aegon Biztosítótól a mesekönyvet? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kislányom születésekor amikor a Felicitas csomagot vettem át, egyik csecsemős nővér mondta, h ha kitöltöm az Aegonos nyomtatványt, kapni fogunk egy mesekönyvet, amit meg is mutatott. (kék, Disney, és csak arra emlékszem, h a Kanga van az elején)Tájékoztatott arról, h fel fognak hívni egy életbiztosítással kapcsolatban, és utána kiküldik. Ez a mai napig nem érkezett meg. Kislányom 9 hós múlt, a hívás tavaly júliusban meg is volt. Sote 2-n szültem. Köszönöm előre a válaszokat!
2011. ápr. 6. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sem kaptam meg, viszont tutira hetente hívnak, hogy mikor ejthetjük meg a találkozót, amit Én (???) aláírtam.

Úgy adják elő, mintha ez kötelező lenne, hóóót ideg vagyok már tőlük.bocs, ez nem ide tartozik.

2011. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Maximálisan megértelek! Engem is hívogatnak, tegnap jól beolvastam nekik! :D A csaj csak hebegett-habogott! :D :D :D Írok nekik mailt, majd ha valamit megtudok, megírom! ;)
2011. ápr. 7. 07:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Okés, köszi. :-)
2011. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Jó ideges lettem! Bemásolom a válaszukat, amit nem hagytam annyiba természetesen:

"Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt-nek sajnos nincsen semmilyen Disney mesekönyv ajándéka, és olyan akciója sem, amiben ilyet ígértünk volna. Sajnálom, ha esetleg a nővér rosszul tájékoztatta Önt, vagy téves információkat kapott. Mi a Bonita Kft. kórházi ajándékcsomagjában helyeztünk el egy baba lázfigyelő-kártyát ajándékba az édesanyáknak, remélem ezt megtalálta a csomagban."


Erre visszaírtam, h honnan tudták meg, h mikor született a lányom, hol, honnan van meg a telszámom, miért kerestek meg baba életbiztosítással kapcsolatban, és miért járt így több anyuka. A lázmérőjükről is megírtam a véleményem, mikor 39,6 fokos láza volt a kislányomnak, akkor 37 fokot mutatott....

2011. ápr. 19. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!