Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi szamit valasztott szuleszno...

Mi szamit valasztott szulesznonek? Az en dokim megadott egy telefonszamot, hogy ezzel a szulesznovel szokott egyutt dolgozni. Vegul is akkor nem en valasztottam? !

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól,h ő ajánlotta,nem vagy köteles őt választani,amennyi-

ben nem szimpi.Nekem is a fogadott dokim adta oda annak a szülésznőnek a számát,akivel általában dolgozni szokott.

Mi az első találkozástól megértettük egymást,nagyon jó választás volt!Talán annyiból szerencsés,ha minden passzol

és őt fogadod fel,h ők már fél szavakból is értik egymást,

és így sokkal jobban tudnak neked segíteni.2 gyerekes anyuka

2009. febr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem adta, hanem ajanlotta. attol meg valaszthatsz mast, de erdemes azt, akit a dokid ajanlott, hiszen vele tud jol egyutt dolgozni.


ettol meg nem o a valasztott szulesznod, valasztott szulesznod akkor lesz, ha felhivod, es mondod, hogy szeretned, hogy o vezetne le a szulest (altalaban 20-30 ezer a tarifa). en nem bantam meg, hogy van, bar meg nem szultem, mar most sokat segit, o csinalja a CTG-t, barmikor barmivel fordulhatok hozza, megnezi a dolgokat.. amikor beteg volt, akkor egy ugyeletes nőci "rendezte" le a CTG-m, meg se nezte milyen, be se kotott rendesen, meg nem kb 1 ora mulva jott levenni a ctgt, es ujabb fel ora volt, mire visszakaptam a kiskonyvem (jó, biztos elfoglalt volt, de akkoris)


szuleskor nagyon fontos, hogy ertsen hozza, ha ugyes, akkor pl. nem kell, hogy "vágjanak", sok orvos panaszkodik arra, hogy a szuleszno vagy tul hamar szól, vagy tul keson, ha ossze tudnak dolgozni, az sokat jelent.


szóval en ugy dontottem, hogy a dokim kap kicsit kevesebbet, és lesz szuleszno (igy penzugyileg ugyanott vagyok), és nem bantam meg abszolut, és nem is fogom.


(en mondjuk a szomszed kismamat kerdeztem meg, hogy ki volt a szulesznoje, mondtam a dokinak, hogy kit akarok, mondta, hogy honnan tudtam, hogy o a legjobb :)) aztan dokit kellett valtanom, és az uj doki is ot ajanlotta, szóval szerencsém volt.. érdemes amugy "lenyomozni" a szulesznot, tenyleg, mert o lesz ott, amikor vajudsz, amikor indulsz a korhazba, akkor o is megy, ha nincs benn, o fog intezkedni, utana torodni veled, stb.. fontos, hogy neked is tetszen, te is bizz benne, ne csak a dokid)

2009. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kosoznom a hasznos tanacsokat. Lassan eljon az ideje,h megismerem a szulesznot,remelem megertjuk egymast,es szimpatikusak leszunk egymasnak. Az arrra ra kell kerdezzek,vagy ahogy gondolom a vegen adok neki?
2009. febr. 26. 09:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első vok.Mivel nekem a dokim ajánlotta,egyből a tarifát is mondta-30000 ft-így nekem ezzel már nem kellett foglalkozni.Így utólag azt mondom,h még többet is megért volna,mivel olyan ügyi(k)volt(unk),h gátmetszésem se volt...ami ugye szinten minden szülőnő mumusa.
2009. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
masodik vagyok, doki mond egy tol-ig osszeget, esetemben 20-30 ezer volt, én is 30 ezret fogok adni, mert megerdemli, remelem szules utan is ezt mondom :D
2009. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!