Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Két hetes császáros heg szét...

Két hetes császáros heg szét tud válni? Vagy pusztán azért fáj, mert gyógyul?

Figyelt kérdés

Fáj a pocakom alja ahogy lépek,olyan izomszerű fájdalom. Megnéztem a hegem,és ki van pirosodva,olyan mintha szét lenne egy kis helyen nyílva,mint egy friss vágás,olyan,de nem váladékozik.

Inkább akkor érzem,h fájogat,ha lépkedek,de csak az egyik oldalon. Mitől lehet ez? Aggódnom kellene? Irány a doki,vagy ez természetes?

Köszi a válaszokat.


2011. márc. 25. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én császár után 3 héttel hittem azt, hogy a sebem fáj nagyon, de aztán pár nap alatt kiderült, hogy nem az fájt, hanem az ahogy húzódott vissza a pocakom (pedig alig maradt!), feszültek az izmok, és ezt a fájdalmat a sebre fogtam.

Két héttel a császár után még lehet normális, hogy azt érzed, hogy fáj. S ha nem váladékozik, akkor nem lehet nagy baj.

De ha bármilyen kételyed van, akkor irány a doki! Így neten keresztül nehéz megállapítani, mi lehet a gond!

2011. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! NEkem is ilyen érzés volt. Bár engem kapcsoztak,nem varrtak, és a kapcsok szúrtak belülről, mert mikor kiszedték elmúlt. A jobb oldalon nekem is olyan volt mintha szétnyílna, de nem nyílt. :) A színe is normális még ilyenkor ne aggódj. 2 hós fiú anyukája
2011. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! Nekem is fájt a külső és a belső (méhvarrás) is... És csak egy oldalon, felhívtam a dokim, és mondta, hogy azért fáj jobban az egyik oldalon, mert ott lett megkötve a varrat, ott van a csomó, és ezért húzódik, fáj ott. De ha nyugtalan vagy, akkor inkább menj vissza a dokihoz. Bár szerintem arról van szó, ami nálam is volt. :)
2011. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat.

És tényleg a jobb oldalamon van a csomó,és itt fáj!! A bőröm össze van ott húzva,van egy kitüremkedés.... :(

Akkor kicsit megnyugodtam. Köszi

Amúgy meg inkább estére kezd el fájni,gondolom addigra "fáradnak" el az izmok!

Köszi Nektek.

Szép napot. :)

2011. márc. 27. 12:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem is este fájt főleg, amikor elfáradtam, meg hajnalban, amikor megpihentem és felsírt a gyerkőc, akihez fel kellett kelnem. :)
2011. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!