Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüés után rendszertelen...

Szüés után rendszertelen menstruáció?

Figyelt kérdés
6 hónapig szoptattam, rá 1 hónapra megjött a havim, ez volt febr. 3-án, de azóta meg semmi. Helyre fog ez rázódni? Terhes nem lehetek, mert óvszerrel védekezünk.
2011. márc. 17. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hidd el az óvszertől lehetsz terhes is akár, sajnos nekem is sikerült. Eleinte még lehet zavaros, mivel neked szoptatás alatt nem volt meg. Kell egy pár hónap amíg vissza rendeződik. Nekem az első 2 volt össze vissza, a 3. meg baba lett védekezés mellett.
2011. márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hogyhogy terhes lettél? Kiszakadt a gumi?
2011. márc. 17. 08:54
 3/3 anonim ***** válasza:
mi is így jártunk, de nekem 2x jött meg szabálytalanul, és ha jól emlékszem decemberben (tudom a napot is), óvszer mellett lettem terhes. nem szakadt ki, de tudom, hogy védekeztünk. üdv: 9,5 hós baba anyukája, 16 hetes km
2011. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!