Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés (császárral) után...

Szülés (császárral) után vagyok 5 héttel és szörnyen viszketek, sebesre vakarom magam?

Figyelt kérdés
Ha járt valaki így mi volt az oka?Voltam dokinál,de szteroidot nem adhat mert szoptatok.Bőrgyógyászatra sokára kaptam időpontot!Mit tegyek?
2011. febr. 23. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam császár után 2 héttel jelentek meg őiros pöttyök az egész testemen, amik iszonyúan viszkettek. Én is sokára kaptam időpontot a bőrgyógyászatra, de végül sikerült velük megbeszélnem, hogy még aznap megnéznek.

Egy gyógyszertári kenőcsöt írt fel a doki, ami szinte azonnal javított a dolgon, 1 héten belül teljesen rendbe jöttem.

Próbálj meg "protekciósan" bekerülni, mert sajna magától nem nagyon fog elmúlni...

Szorítok!

2011. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Császár után rajtam is csalánszer kiütések jöttek ki,de már másnap,még a kórházból átküldtek a bőrgyógyászhoz és kaptam valami fehér mentolos ecsetelőt az jó volt rá azt mondta ételallergia,szerintem nem az volt azóta sem tudom mi lehetett.

Szörnyű volt,senkinek nem kívánom.

2011. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a házi dokim írt fel egy kenőcsöt amit úgy kevertek ki a gyógyszertárba!!
2011. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. febr. 24. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!