Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális hogy még mindig...

Normális hogy még mindig váladékozik a sebem? 1hónapos a kislányom

Figyelt kérdés
Vagyis a katéter helye.A lyukból jön még váladék.Nem sok.Mikorra forr össze?
2011. febr. 23. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem normális, menj orvoshoz!!!
2011. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Látta orvos aztmondta szépen gyógyul!
2011. febr. 24. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem már úgy engedtek haza a kórházból,hogy szépen össze volt forrva. A helyedben minél előbb visszamennék az orvoshoz,mert ez már nem normális dolog.
2011. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A katéter nem a sebbe van helyezve, hanem a húgyhólyagba...

Az én sebem sem gyógyult még be, 3 hete császároztak, de én azóta is rendszeresen járok kezelésre.

2011. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az is katéter ami a sebbe van benne.Amibe tisztul a méhed.Arra gondoltam nem a pisisre.Középen van még mindig egy lyuk ami váladékozik a csőnek a helye.A sebem szépen be van gyógyulva csak a közepén ne lenne ott az a lyuk.
2011. febr. 25. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a dréncső helye akkor. Nekem nem ott lukas, hanem egy másik helyen, de ugyanúgy váladékozik. Én elmentem vele sebészhez, mert a nőgyógyászaton hiába próbálták kezelni, csak hümmögés lett belőle, gyógyulni semmit nem gyógyult...
2011. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Akkor nem én vagyok csak így megnyugodtam.És mit csináltak vele?Jövő hétre van időpontom dokihoz.
2011. febr. 26. 10:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendszeresen járok kötözésre, most kedden kell mennem legközelebb. Ha nem gyógyul, lehet újra fel kell vágni, kipucolni.... Fo..k is rendesen tőle....(bocsi a kifejezésért)
2011. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!