Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen amikor elfolyik a...

Milyen amikor elfolyik a magzatvíz? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kiírt napon reggel zuhanyozás közben indult meg: éreztem, h' ez valami furcsa, elzártam a csapot, kiszálltam a kádból és még akkor is folyt. Nem lehet visszatartani. Egyébként általában nem óriási mennyiség távozik, hanem az elején egy nagyobb adag, aztán folyamatosan a szülés végéig folydogál, mivel a szervezet újratermeli, amíg meg nem szülsz. Állagra kicsit tapadós, a vizelettel nem lehet összetéveszteni. Nálam nem előzte meg komolyabb görcs, inkább előtte éjjel voltak rendszertelen keményedéseim.
2009. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy éreztem, mintha valami elszakadt volna bent, aztán folyt. Nem fájt, csak éreztem, hogy valami lesz. Elég nagy adag jött, és nem lehetett visszatartani. Mondta a védőnőm, hogyha ilyen van, akkor feküdjek le, mert a gravitációval viheti a víz a köldökzsinórt, és a gyerek nyaka köré tekeredhet. Csal azért írom le ezt, mert ezt sokan nem tudják. Anyu pl. hanyatt homlok menekült a kórházba, még amíg folyt is. Egyébként nekem is folyamatosa folydogált utána is. Fájásom nem volt.
2009. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekem este mire kényelembe helyeztem magam az ágyban egyszercsak éreztem egy pukkanást, és éreztem ahogy folyik.és tényleg folymatosan folyik szülésig és tényleg nem téveszthető össze a pisiléssel.

sok sikert

2009. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Már nem sok van hátra!
2009. febr. 15. 10:12
 5/5 anonim válasza:
100%

szia !

A magzatvízzel kapcsolatban annyi hozzáfűzni valóm lenne ,hogy ami vele trötént igen ritka.Nagyon sok magztavíz szaporodott fl az utolsó hónapban ezért amikor elfolyt illetve megindult nagyon ijezstő volt mint amikor a lufi kidurran aztán a nyomás egyre csökkent és csak folydogált.Hozzáteszem ha nem költözünk el Sopronba és az ottani szülész aki vizsgált nem hívja fel a figyelmem a veszélyre(sok magzatvíz miatt a baba feje nem ékelődik be a szülőcsatornába ezrét a köldökzsinór előre eshet)Ugyhogy ha erre a veszélyre nem figyelmeztet az előző kórház Szekszárd akik készíteték az utolsó Uhát hazaengedtek és arról is tudtak.hogy 250 km-re költözök egy szót sem szóltak.hogy gond lenne.A szülész akinek köszönhetem a gyermekem életét Dr.Peitl Szilárd a soproni kórház szülészet-nőgyógyászati osztályán dolgozik ha ő nem hívja fel a figyelmem ,hogy a gyerekem érdekében be kell feküdnöm a kórházba ......szóval otthon nem tudom mit csináltam volna ugyanis ilyen helyzetbe nem szabad felállni.mindenkinek ajánlani tudom A Soproni szülészetet és tényleg azért merem ajánlani mert saját tapasztalatot szereztem ott -hiszen bennt feküdtem 1,5 hónapon keresztül nehéz volt de egy gyönyörü kistesója lett a 4 éves kislányomnak -és van összehasonlítási alapom más szülészeti osztállyal.Senkit nem akarok fárasztani mondandómmal de nagyon hálás vagyok annak a teamnek akik ott dolgoznak a szülészet -nőgyógyászati osztályon,szülésznőknek.orvosoknak(különösen dr.Peitl -nek)és még a takarító személyzetnek is!

ugyhogy a magzatvíz élmény szerintem mindekinél egyedi akárcsak maga az ember ez különböztet meg minket egymástól az individumunk.Bátran írja le mindeki saját tapasztalatát.Mindekinek szeretettel ajánlom e remek orvost és természetesen csak a soproni kórházat ajánlom minden szülés előtt álló kismamának de csak ha dr. Peitl Szilárdot választotta!!!!!

2009. febr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!