Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megmutatták a babát császármet...

Megmutatták a babát császármetszés után a SOTE II-n? Meg lehetett simogatni, puszilni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly áprilisban voltam ott.

Igen különös érzés a császáros "szülés".

Mivel a fejedet nem emelheted fel, csak oldalra fordíthatod, ezért elég nehéz őt látni, de igen odarakják a buksiját a tied mellé, és megnézegetheted, már amennyit látsz belőle. De aztán visznek is az Őrzőbe. Ott velem nagyon kedvesek voltak. Csinálj mindent úgy, ahogy mondanak, még akkor is ha nagyon rossz. Én 16 körül voltam megcsászározva és másnap 9 körül már mentem is a kisfiamért. Az ülés és oldalra fordulás, felállás még 2 napi igen rossz, de ha sokat mozogsz, akkor hamarabb rendbejössz. Menni fog. Minden rendben lesz. Vigyázzatok magatokra.

2011. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze puszi, simi mehet az alatt a 1 perc alatt.
2011. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én is ott szültem 8 hónapja. Nekem meg sem mutatták, csak annyit mondtak, h "anyuka ott viszik a babát" semmit nem láttam. 11,5 óra vajúdás után toltak a műtőbe. Semmi probléma nem volt, ezért nem értem, h miért nem mutatták meg, miért nem adhattam egy puszit neki. Kb. 2 percre a vajúdóba utána behozták, de vitték is azonnal..... sajnos ezt a mai napig nem tudom feldolgozni.


Várom még a válaszokat.

2011. febr. 18. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is odatették a fejemhez, és a magzatmáz miatt világosszőkének láttam. Anyuék videóra vették, amikor toltak be a liftbe (vittek az őrzőbe), és mondtam, hogy szőke, férjem meg, hogy barna, az a magzatmáz volt. :-) Szóval igen, megmutatták, adtam neki puszit, kb fél perc volt. Reggel 6-kor "szültem", és mázlim volt, mert csak 18h-kor szokták felvinni a piciket, de mivel előző este teltház volt, nem volt idő felmenni, így aznap élben is hozták őket, úgyhogy 2x láthattam. Ez már 27 hónapja volt.
2011. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Köszönöm! Én éjjel szültem, 00:54-re lett meg. Teltház volt, hármunkat a vajúdóba toltak. Aznap 48 baba született! :D

2011. júl. 8. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!