Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülés után ki...

Császáros szülés után ki mikor próbálkozott elöször a házas élettel és hogyan élte meg?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Császár után két hónappal már mi próbálkoztunk. Nálam minden ok volt, mondhatom, hogy ugyan olyan volt, mint régen. Nem fájt semmim. De szerintem mindenki más és lehet, hogy van aki már hamarabb is megpróbálkozott vele.
2009. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 6 hetes vizsg. után.Kicsit zavart közben,hogy csepegett a tej a mellemből.Nagyszülőknél volt a baba és nem tudtam ellazulni és odalent olyan volt,mintha újra elvesztettem volna a szüzességem.Sztem úgy nézhetett ki az akciónk,mintha 2 kezdő kamasz csinálta volna:)
2009. febr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szülést követő 6. héten ahogy hazajöttem a kontrollvizsgálatról és a doktor úr mindent rendben talált. A szex azonban fájt nagyon, azóta is síkosítot használunk (féltem mi lesz ha felébred a Baba még úgy is hogy a másik szobában volt és csendben voltunk, de minden rendben volt)
2009. febr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi 4 héttel utána és nem volt semmi gond!

Sőt...!:)

2009. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kontroll előtt 2 nappal, már nem bírtuk.. szerencsére nem volt gond, nagyon jóvolt semmi sem változott a vágyam már a szülés után megvolt :)
2009. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!