Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dicsekedhetek a kis babámmal?

Dicsekedhetek a kis babámmal?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Ő Vanda baba :)

És nagyon büszke vagyok rá :)


2011. febr. 4. 16:37
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
63%

IGEN, IGEN, IGEN! DICSEKEDHETSZ!

Csodálatos kis életke, gratulálok!

Nekem is van egy hasonló kis manólánykám, hihetetlen édesek, soha nem gondoltam, hogy ilyen kis aranyosak tudnak lenni, mindig könnybe lábadok...

jó egészséget Nektek!

2011. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
15%
Elvileg igen,miért ne?Ám ez az oldal nem erről szól.Nekem 2 fiam van,régóta regisztrált tag vagyok itt,de eszembe sem jutott,hogy "dicsekedjek" bármelyikkel.Nem azért,mert szégyellni valók,hanem,mert ez NEM ERRŐL SZÓL!Nyugodtan le lehet pontozni!
2011. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
75%
Miért ne szólhatna erről is ez az oldal? A kérdező KÉRDEZTE, hogy dicsekedhet-e vele! Ez is egy kérdés! Igen, dicsekedhet! Az,hogy te éppen nem teszed, az a te dolgod. Még szerencse,hogy nem vagyunk egyformák!
2011. febr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%
A szülés kategóriának mi a vihar köze van egy pár hónapos baba kinézetéhez?!
2011. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Mert nemrég szülte:) Lányok ne irigyeljük már mások boldogságát!Ha dicsekedni szeretne miért ne tehetné!Szép gyermeke van !Inkább 10 ilyen kérdés mint a bántó rosszindulatú ,kötekedő féle!!! XD
2011. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a védelmet :)

És oda rakom ki a kisbabám képét ahova akarom!

Akiknek meg nem jut eszükbe dicsekedni a babájukkal legyen az bár hol azok nem büszkék rá eléggé.Én alig vártam mikor pocakos voltam,hogy látszódjon a pocakom,mert arra is büszke voltam " hogy igen babát várok" és ha a pocakromra büszke voltam akkor rá is mivel ő lakott benne!

2011. febr. 8. 13:17
 37/39 anonim ***** válasza:
0%
en azert azt nem mondanam hogy nem vagyunk eleg buszkek a gyerekeinkre, csak egyszeruen nem mutogatom he kell ha nem. te valoszinuleg az a tipusu szulo leszel akinek mindig lesz 10 kep a penzatrcajaban a gyerekrol es mindenkinek megmutatja majd en meg olyan szulo vagyok aki ezt baromira unni fogja
2011. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha unod, akkor nem kell nézegetni. Miért baj, hogy az egyikünk ilyen, a másikunk meg olyan?
2011. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Az utolsónál a pont!!
2011. febr. 8. 15:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!