Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34 hetes vagyok és egy hónapja...

34 hetes vagyok és egy hónapja eszméletlen erőtlen és gyenge vagyok.100 méter után már rosszul vagyok. Hogy fogok így szülni?

Figyelt kérdés

Voltam teljes kivizsgáláson és nincs vashiányom, jó a cukrom, a vérnyomásom is. A pulzusom magas. 100 körül van. Nehezen kapok levegőt, dehát ez a baba miatt van.

Nem tudok még a sarki közértbe sem kimenni, mert egyből rosszul vagyok. Karzsibbadás, nehéz légvétel és a többi.


Hogy fogok így szülni, ha ennyire gyenge vagyok?

:(


2011. jan. 31. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj!

Úgy vagyunk kitalálva, hogy menni fog.

Az normális, hogy a vége fele már ilyen "gyenge" az ember lánya.

A szülésnél az adrenalin mindent megold, akkor majd minden erőtartalékod mozgósítja a szervezeted.

Kitartás! És fel a fejjel!

2011. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ez nem normális, hogy ennyire rosszul legyél ilyen korán. Valami okának kell lennie.

32 hetes kismama

2011. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 31. hetes terhes vagyok, veszélyeztetett. Így semmit nem csinálhatok, napi 10 perc séta, semmi több. Még autóba sem ülhetek.

Nekem is ez volt a félelmem, de az orvosom megnyugtatott, hogy majd ő segít, és hogy lesz erőm ne aggodjak, legfeljebb jól elfáradok.

Remélem így lesz.

2011. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. igazából nálam minden rendben van, egyedül szapora a szívem, tachycardiám van, de tegnap írt fel a nőgyógyászom gyógyszert. Most abban bízom, ez majd segíteni fog.
2011. febr. 1. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!