Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39. hétbe vagyok és volt...

39. hétbe vagyok és volt arany erem ami nem fájt de sajnos mostanába 3 aranyér jöt pluszba ami már fáj és vérzett, és ézékeny a sebészeten hozzá nyulnak?

Figyelt kérdés
az az igazság kentem is nem használt .befolyásolja a szülést?
2009. febr. 4. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem befolyasolja. Legalabbis nalam nem befolyasolta. En majd az egesz terhesseget megusztam aranyer nelkul, orultem, erre 38 hetesen egyik naprol a masikra kijott ketto, ket nagyon durva. Kulso volt es nagyon nagyon fajdalmas. Egy hetig kezeltem mindennel, probaltam kupot, kremeket, gyogyszert (Detralex), szegeny ferjem napi szinten a patikaba jart, ugyanis mar minden delutan sirva fetrengtem miattuk. Azon gorcsoltem, hogy nehogy meginduljon a szules, mert annyira fajtak, hogy nemtom hogy mentem volna be a korhazba...

Szerencsere szules elott ket nappal teljesen megszunt a fajdalom, szerintem a detralex segitett (kiprobalhatod, terhesen es szoptatas alatt is szedheto, aranyeres roham eseten kura szeruen kell alkalmazni es nem venykoteles). Ket nap utan megszuntette a fajdalmat. Igaz, hogy nem huzodtak vissza, de mar tudtam elni toluk.

Szules elott mondtam, lattak, de csak annyit mondtak, hogy valoszinuleg tolas kozben kijon meg tobb is. Igy is lett, meg egy tarsult hozzajuk, harom lett tehat. Viszont erdekes modon egyaltalan nem fajtak tovabbra sem. Nem is szuntek, mert szekrekedesem volt szules utan hetekig. Majd kicsit valtoztattam a taplalkozasomon, felgyorsult az anyagcserem es ahogy jottek, ugy eltuntek egyik naprol a masikra. Ket honapja szultem, de mar nyomuk sincs, el is felejtettem, hogy valaha voltak.

Remelem, hogy a te allapotod is javulni fog!

2009. febr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja, nekem is volt aranyerem. Van akinek szülés után még kellemetlenebbek lesznek a tünetei, mert az erőlködés miatt még jobban kijönnek. Szerencsére szülés után nekem visszahúzódott az összes néhány nap alatt. Terhesség alatt a Varázsdió krémet használtam, az volt az egyetlen, ami segített, pedig rengeteg szert kipróbáltam.
2009. febr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT SOKAT SEGITETT.
2009. febr. 5. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!