Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS! Van itt olyan kismama...

SOS! Van itt olyan kismama akinek rekeszizom sérve van?

Figyelt kérdés
Rendes uton vagy császárral szült?
2011. jan. 24. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Még senki nem írt Nektek?

Lehet, hogy kevesen vagyunk, akik ígyis vállalják a terhességet.

Te mennyi idős kismama vagy? Milyen tüneteid vannak? Sokat hánysz?

Nekem terhességem elején derült ki, hogy sérvem van. November 30.-án mentem gyomortükrözésre, amikor már 3 hetes kismama voltam és kiderült, hogy 2 oldalú rekesz és gyomorsérvem van. Azóta főleg mostanában görcsölgetek, azelőtt nem okozott gondot. Bár szerintem az aug. 23.-ai epeműtétkor keletkezett.

Neked mióta van?

Előre is köszi válaszodat!

2011. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válasz: engem császárral akarnak sajnos születni.
2011. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nekem 2004 óta van, nekem olyan tüneteket okoz hogy sokat csuklom, néha feszít, de én voltam gasztroenterologusnál, és szülhetek állítólag természetes uton is. Áprilisra vagyok kiirva.

De azért kicsit parázok hogy nehogy kizárodjon vagy valami hasonló, mondjuk én ezt az előző szülésemnél szereztem állítólag.

2011. febr. 6. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!