Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miután megszültetek, miben...

Miután megszültetek, miben jöttetek haza a kórházból? Abban amiben bementetek, vagy csomagoltatok hazamenős cuccot is?

Figyelt kérdés
Amiben bementetek a kórházba lógott rajtatok mikor már hazafelé jöttetek? :)
2009. febr. 2. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én az első gyerek után a régi nadrágomba jöttem haza.

A harmadik után már amibe bementem kismamagatyiba:(((

Egyénfüggő kinek mekkora pocakja marad.

Ha jók lesznek a régi ruháid a férjed be tudja vinni amikor megy értetek.

2009. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Felpróbáltam a terhesnadrágomat szülés után, de leesett rólam :) Szerencsére raktam be egy nemterheses mackóalsót, abban mentem haza.

De felesleges extrát becsomagolni, ha esetleg kell valami, a párod beviszi neked.

2009. febr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
En ugyanabban amibe mentem,terhes nadrag volt de erdekes modon jo volt ram,visszanyullott a has resze,bar nagy hasrol csuszott le,talan ezert nem is nyult ki annyira..Es szerencses testalkatom van,tulzas nelkul akkora volt szules utan a hasam mint azelott,tehat semmi.Viszont a baratnom aki sok kilot is szedett fel meg mindig terhesnadragot is hord es mar 4 honapja szult,egyszeruen neki meg nem ment teljesen le.
2009. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én terhesnadrágomban jöttem haza. Kicsit bő volt, de talán nekem azért volt kényelmesebb, mert császároztak:(
2009. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Az első baba után a nemterhes ruhámban, A 2-3 után egy bővebb ruhában, most a 4. babával 21 számmal kisebben, mint a terhesség előtt hordtam..:)
2009. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Asszem melegítőben mentem be (az még a végén is rámjött) és haza is.
2009. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanabba jöttem haza mint amivel bementem. jó volt rám a kismama nadrág, mert gumis volt.
2009. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én abban, amiben bementem. Csomagoltam egyébként egy váltás ruhát, mivel a magzatvíz folyt, de még azelőtt le kellett cserélnem a nacit, mielőtt elhagytuk a lakást, ugyanis átáztam. Igy kizárásos alapon abban kellett hazajönni, amiben mentem.

Rajtam nem lógott, pedig szülés után néhány órával is alig volt már hasam, csak a bőr tulajdonképpen. Terhesfarmerom volt, aminek így pocak nélkül elég magasan volt a dereka, behúztam a gumit a minimumra (amikor befelé mentem, akkor még kiengedett gumival sem ért össze ez a naci, de hosszú pulcsival nem látszott a hézag). Ráhúztam a pulcsit, ami nem is terhesfelső volt, hanem egy rugalmas anyagú tapadós pamutpulcsi. Igazából így nem is látszott szerintem, hogy az a szerelés egy nappal korábban még terhesruha volt, sőt, szülés után néhány hétig még használtam is, ugyanis a régi gatyáim még nem voltak jók rám.

2009. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel jelentősen esett a hőmérséklet, másba. Szept közepén még majdnem nyár volt, 1 hét múlva igazi ősz. De a gumis kismamanadrágból nem lehet gond, főleg ha -gondolom- autóval jössz haza. A bő, mell alatt gumírozott felsőrészek meg amúgy is divatosak, nem tűnik fel a különbség, hogy ez kismamaruha vagy korábbi darab, ugyanígy van bő pulóver.

Tehát azt javaslom, inkább időjárás miatt készíts melegebbet, ill. szellősebbet is.

2009. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
bocs természetesen egy számmal kisebben!
2009. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!