Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Január végén szülő kismamák...

Bogyo110 kérdése:

Január végén szülő kismamák nem féltek?

Figyelt kérdés
január végén február elején szülök és már annyi mindent olvastam szüléssel kapcsolatban volt benne horror meg olyan is akinek meg se kottyant a dolog tudom mindenkinél más de normális hogy félek?Pedig már nagyon szeretném ha kint lenne a kislányunk!
2011. jan. 13. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is jan. végére, febr. elejére vagyok kiírva. Most már kezdek félni! Illetve nem is félni hanem izgulni, hogy minden rendben lesz-e. (Az ismeretlentől mindig is tartottam, de ki nem?!)Én csak abban bízom, hogy mi is azok közé tartozunk majd akiknél minden szépen lezajlik, probléma mentesek leszünk és mindenki boldog. Olvasgatom a különböző légzéstechnikákat, hogy hogyan kell majd a kitolási szakaszban lehetőleg nem az arcomat "felfújni" hanem valóban a babának segíteni. Egyszerűen nem tudom magam elképzelni abban a szituációban, hogy én is megtudok szülni egy gyereket. 37 hkm
2011. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én február első hetére vagyok kiírva, de egyáltalán nem félek, kicsit sem, sőt már nagyon várom:) Csak azért izgulok, hogy nehogy császár legyen, mert én szeretném átélni az igazi szülést!
2011. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Január 28-ra vagyok kiírva.Nem félek sőt már nagyon is mennék szülni.A fájásokra nem is gondolok első baba lesz úgyhogy el sem tudom képzelni milyen lesz csak mások amit leírtak.Könnyű szülést mindenkinek!!!Minden jót!Nemsokára túl leszünk már rajta.
2011. jan. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Sziasztok! Jan 25-re vagyok kiírva. Én sem félek, inkább már túl lennék rajta. A fiam faros még, úgyhogy esélyes vagyok a császárra, de jobb lenne természetes úton szülni... Majd meglátjuk! Könnyű szülést mindenkinek!
2011. jan. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is félek, de várom is nagyon. Minden nap meditálok. Adjon erőt, hogy sokan vagyunk, akik most fognak menni, nekem jó érzés.


A farfekvéssel kapcsolatban van egy nagyon jó, természetes módszer - bár lehet hogy magától is átfordul majd - , ami segíti a babát: Négykézlábra helyezkedik az ember, térdek alá kispárna. Majd alkarjainkat a földre tesszük és ráhajtjuk homlokunkat a kezünkre - mintha az asztalra ráhajtanánk a fejünk, ha elálmosodunk . Így nagy helyet biztosítunk a babának a megforduláshoz. Lehet, szülés napján is csinálni. Semmi extra, valaki négykézláb szül. Ez a természetes módszer sokaknak segített már.

2011. jan. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Sajna próbáltam már, a kórházban azt mondták kedden reggel menjünk be, megpróbálják megfordítani ők. :(
2011. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En is jan 25re vagyok kiirva! Nem felek, mar mennek en is. En sem szeretem az ismeretlent, es sok sztori elremitett, ezert szeretnek tul lenni rajta minel hamarabb. Es mar szeretnem a kisfiamat babusgatni. :)
2011. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jaj csajok nagyon bátrak vagytok de igazatok van boldog baba várást amennyi még vissza van és könnyű szülést mindenkinek!
2011. jan. 14. 21:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szép terhességed volt és a mai napig jól viseled,akkor ellennél még jó ideig és félsz. Ez is normális dolog. Azért ne görcsölj rá,mert ha nagyon félsz nem tudod átadni és nem fogsz jól tágulni! Gondolj a babádra,a kíváncsiságod és aggódásod érte nagyobb legyen mint a félelmed!
2011. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a MAGAD kimaradt:)
2011. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!