Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idövel...

Szülés után mennyi idövel lehet szolárumba menni és hajat festeni? Szoptatás alatt lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajat festetni ugyanúgy, mint terhesség alatt mehetsz, amikor akarsz, mert a mai modern festékek nem szívódnak fel a fejbőrbe.
2009. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Nincs összefüggésben a szoptatással egyik sem. Amikor jól esik mehetsz - én is járok és semmi bajom, csak jót tesz mindkettő a lelkemnek. Én terhesen is jártam mind szoliba mind festetni, hiszen ami jó nekem, az jó a babának - én ezt vallottam, és a védőnő is megerősített ebben.
2009. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Hajat festeni terhesség alatt is lehet. Csak arra kell jobban odafigyelni, hogy a festék gőzét, bűzét ne szippantsd fel! A szoliról nem tudok nyilatkozni. Igazából arra sincs konkrétan bizonyíték, hogy ártalmas lenne. Bár én nem mennék. de a szoptatás alatt már nem hiszem, hogy gond lenne!
2009. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Terhesség alatt nem tanácsos szoliba menni,szoptatás alatt jótékonyan hathat a tejtermelésre(a meleg miatt)Hajat festetni nyugodtan lehet.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!