Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A pulsatilla C30 homeopátiás...

A pulsatilla C30 homeopátiás golyó segít a tágulásban? MÁr a cauphollyomot és a cimicifugát szedem. Érdemes kiegészíteni a pulsatillával is? !

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem málnalevél tea volt a nyerő, napi vagy egy liter egész nap iszogattam s jó töményen
2009. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is iszom a málnalevél teát napi 1 bögrével, ízesítés nélkül. Tényleg annyira jótékony hatása volt nálad? Elmeséled?
2009. jan. 28. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szedtem a cauphollyomot és a cimicifugát, de nekem a szülésznőm még az ARNICAT ajánlotta és a málnalevélteát. Arnicat szülés után is szedtem két hétig.
2009. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én még nem is hallottam arról, amit írsz: pulsatilla ...

A cimicifugát és a cauphollyomot szedtem de csak vajúdás alatt, hamar, könnyen szültem.

Szerintem azért túlzásba sem kéne esni...

2009. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha még esetleg olvasod, első válaszoló vagyok aki málnalevelet ivott....aki ivott, akiket ismerek azok közül senki se töltött szülőszobán 4 óránál többet első gyerekkel...persze nem legelső fájásnál mentek ba, hanem maradtak otthon...én is, s én egy órát voltam szülőszobán::)
2009. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!