Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes vagyok és Összezavaro...

38 hetes vagyok és Összezavarodtam. A védőnőm szerint a nyákdugó részleteiben is távozhat. Fehéres, kocsonyás, mint a folyás, csak sűrűbb. Ilyen távozgat tőlem. -szerinte a nyákdugó-Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a nyákdugó.
2009. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
A nyákdugó véreres pirosas, vagy kékes és kocsonyás.
2009. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
olyan hogy nem lehet szétszedni vagy ha igen akkor is csak nehezen!Nem tudom láttál e már műtaknyot,mert az állaga olyan!Nekem átlátszó volt meg egy nagyon kicsi vér volt benne!
2009. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi csajok. Ezek szerint lehet is meg nem is...:)
2009. jan. 22. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig véres.Lehet fehér kocsonyás is.Nekem csak egyik gyerekemnél volt véres,a másik kettőnél nem.

Valószínű a nyákdugód távozik.De nekem az egyik szülésem előtt 1 héttel távozott.Nem jelenti feltétlen,hogy azonnal megindul a szülés.


Minden jót,könnyű szülést.

2009. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A 3. válaszolónak: nem láttam még műtaknyot sem, meg nyákdugót sem -szerintem-. Egyébként a WC papírról levettem és a hüvelyk és mutató újjam között szét tudtam húzni, sűrű volt, kissé kocsonyás, egybefüggő izé....
2009. jan. 22. 19:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is olyan volt mint neked! Sem barnás sem véres nem volt. Bizto hogy az volt!

39 heteske

2009. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

39 heteskének: akkor jó! lassan itt az időnk!!!

Annyira várom már, hogy megismerjem a kisfiamat!!!!!

Könnyű szülést magunknak!!!!!!!

2009. jan. 22. 19:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Az elsö terhességemnél egy kicsi véres dolog volt viszont a másodiknál olyan fehéres zöldes nyálkás folyás de nagyon sok és amikor felkeltem a wc röl már kezdett csepegni a magzatvizem
2009. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!