Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az lehetséges hogy elmegy a...

Az lehetséges hogy elmegy a nyákdugó, és rá negyed órára jönnek is nagyon enyhe görcsök rendszertelenül?

Figyelt kérdés
39 hetesek vagyunk. Egy órája elment a nyákdugó, és mintha azóta szabálytalan időközönként tompán görcsölgetne a hasam. Lehetséges hogy beindul a kicsikém, vagy a nyákdugó távozása után több idő (esetleg nap) kell a fájások megjelenéséhez, és csak beképzelem.
2010. nov. 28. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges!Drukkolok és könnyű szülést!
2010. nov. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem hamarabb volt görcs,mint nyákdugó:)


Szóval lehet.onnantól kezdve 9óra múlva meglett a lányom.

2010. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha rendeződik a görcsölés ideje akkor mérd is hogy milyen gyakoriak,10percesknél hívd a dokid,hogy mi legyen!

Majd írd meg mi volt:D

2010. nov. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm mindenkinek. Egyenlőre erősödnek a görcsök, de még mindig nem egyértelmű nekem a dolog. Szóval várok hogy erősödjenek és rendszeresek legyenek. Remélem hamarosan indulunk :)
2010. nov. 28. 12:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen! könnyű szülést kívánok!
2010. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges!

Könnyű, gyors szülést!

2010. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen!

Nekem kb egyszerre ment el a nyákdugó és kezdődtek a tompa fájások, szabályosan.24 óra múlva megszületett a lányom.Én is 39 hetes voltam.

Könnyű szülést

2010. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!