Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit jelent hogy II. érettségű...

Mit jelent hogy II. érettségű a lepény? 37hetes terhes vagyok a méhszájam C:3000?

Figyelt kérdés
KÖSZÖNÖM
2010. nov. 10. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

az,h a lepény II.érettségü nem tudom mit jelent,sajna!a C:3000 az azt jelenti,h már leaglább 3jjnyira nyitva vagy!már nincs sok hátra

vigyi magadra,gyors,fájdalom mentes szülést neked

2010. nov. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Uristen az elsonek semmi fogalma sincs a cervix szamokrol, nehogy hallgass ra!!

A C3000 azt jelenti, hogy a mehnyak 3 cm, a 000 pedig azt, hogy teljesen zart mind a kulso, mind a belso mehszajad.

A mehszaj minden terhessegben 3 cm-rol indul, ahogy tagulsz ugy fog egyre jobban rovidulni.

2010. nov. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
II. Fokban erett lepeny pedig hogy kezd meszesedni a mehlepenyed, minel meszesebb, annal kevesbe tudja ellatni a magzatot tapanyaggal. 37 hetesen ez atlagerteknek mondhato.
2010. nov. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszolóhoz csatlakozom, az első valóban összevissza információkat irkál:(

A terhesség idején végig a 3000 méhszáj az optimális, ez teljesen zárt, és megtartott méhszájat jelent. Szülni majd akkor fogsz, ha megrövidül, és kinyílik teljesen.


A méhlepény érettségét a meszesedése alapján nézik. A 25. hét után már általában 1-es érettségi fokozatú a lepény, majd tovább “érik” egészen a 3-as fokozatig. A lepény érettségéből többé-kevésbé következtethetünk a szülés várható időpontjára is, hiszen minél öregebb a lepény, annál kevésbé tudja a babát ellátni.

A te 2-es fokozatú lepényed 37 hetesen tökéletes:)

2010. nov. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom írni,hogy ne higgy az elsőnek!!!!! Tökéletesen zárt a méhszájad,és tökéletes a II. érettségi fok. Nekem sajna 34 hetesen már III-as volt,és rá másfél hétre meg is kellett császározni,mert annyira rosszak voltak az áramlási viszonyok. És igen, a meszesedést jelzik a fokok,azt hogy mennyi oxigén és tápanyag tud eljutni a babóhoz.

Sok sikert NEKTEK!!! :)

2010. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek!:)Aranyosak vagytok!
2010. nov. 10. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!