Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol jobb szülni (hüvelyi...

Hol jobb szülni (hüvelyi úton, minél kevesebb beavatkozással) - a dunaújvárosi Szent Pantaleonban vagy a székesfehérvári Szent Györgyben? Szült itt valaki mostanában?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Ahova körzetileg tartozol, mert máshol nem kötelesek ellátni
tegnapelőtt 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dunaújvárosban szültem, ugyan császárral, de az első 2 hüvelyi szülésnél alap a gátmetszés. Hasbakönyöklés is van és oxitocin is.
tegnapelőtt 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Nekem km-ben ugyan annyi a 2 kórház. Fvarihoz tartozok hál isten.


Én a dunaújvárosiról csak rosszat hallottam eddig. 2 barátnőm szült ott, hát szamomra rémsztorik.

tegnapelőtt 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem írtam a másik kérdésedhez is. Egy hónapja szültem és ugyanez volt a felállás. Dunaújvároshoz tartozunk, Fehérvár a megyei. Én bárkivel beszéltem, bármit olvastam, az csak megerősített, hogy Dunaújvárost kerüljem.

Bár fogadniuk kell, biztos ami biztos kértem befogadó nyilatkozatot Fehérvárról, válaszoltak, hogy minden további nélkül mehetek, csak a ctg-ket már ott csináljam. Arról a kórházról sem olvastam túl jókat, de gondoltam egy biztosítéknak jó lesz. Azt tudtam, hogy a Sote 1-2-re mehetek, de a Sote 1-en volt már egy rossz élményem, szóval Fehérvár és a Sote 2 között vacilláltam sokáig. Összességében sajnos mindenhol kb. a szerencsén múlik, hogy milyen személyzetet és időszakot fogsz ki, amin én brutál stresszelni kezdtem az első élményem miatt, így végülis úgy döntöttem, hogy nem érdekel a pénz és nem bízom a véletlenre, magánban szültem. Minden forintot megért.

Beszéltem szakemberrel is a negatív szülésélményem miatt, így végülis a végére úgy alakult, hogy nyilván ha mentő visz, akkor baj van, minden mindegy, nem stresszelünk hova visznek, csak legyünk rendben. Ha koraszülés lenne, akkor jussak el a Sote 2 küszöbéig, ott nagyon jó a koraszülött osztály. Ha pedig sima szülés, akkor a magánkórház.

tegnap 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!