Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit szoktak vinni a kórházba...

Mit szoktak vinni a kórházba a szülőszobába milyen csomagot?

Figyelt kérdés
ma 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az illetékes kórháztól/védőnőtől kérj listát, hogy ott mikre van szükség, mert ez eltérhet
ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt akartam írni mint az első.
ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdemes érdeklődni a kórházban. De általában: egy kis nasit, vizet valamilyen cumis/szívószálas kulacsban, nálam volt vitaminos víz is, jól esett abból is kortyolni néha, plusz én abba tenném a tisztasági csomagot, egy-két pelust, fürdős papucsot, saját hálóinget, törölközőt és textil pelus is jól jöhet mondjuk borogatáshoz.

Legyen zsepi, hajgumi és kb. ennyi.

Ha magán, akkor csak inni-ennivaló. Nasiból érdemes többfélét betenni, mert a fene sem tudja ott éppen mit kíván majd az ember. Én pl. nagy csokis vagyok, de vajúdás alatt rá sem tudtam nézni, ellenben a piskóta tallér mondjuk iszonyat jól esett. Szülés után meg szerintem egy zacskó magkeveréket megettem, pedig arra teljesen azt hittem feleslegesen rakom be. Az esett jól.

ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Surgossegi csaszarom volt, olyab listam volt elotte hogy teherautoval koltozhetten volna be. Mivel szinte alig volt valami megveve mert korababa kett igy kiderult hogy a negyedere se volt szuksegem az egesz bentletem alatt..
ma 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!