Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 30 hetesen fogadnak, ha...

30 hetesen fogadnak, ha kórházat/rendelőt váltok?

Figyelt kérdés

Mennyire szoktak ebből gondot csinálni?


(Természetesen ha van oda szóló lakcím/tartózkodási cím, nem random rábökve, hogy na, én most itt akarok...)



ma 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Alapvetően oda kell menni vizsgálatra és szülni is, ahová lakcímed szerint tartozol.

De ha az ország másik végén tartózkodsz pl kirándulás céljábol és ott jön rád a szülés, akkor nyílván nem fognak elzavarni. :)

ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van egy állandó lakcímem, oda jártam eddig.

És létesítve egy tartózkodási, ahová szeretnék átmenni.


Nem terveztem ilyen sokáig elhúzni a váltást, tőlem független okok miatt így alakult.


Bp 2 különböző pontjáról van szó egyébként.


És pont azért szeretnék terhesgondozásra átjelentkezni, hogy ne az legyen, hogy a semmiből beesek szülni a kórházba.


Csak nem tudom, nem csúsztam-e ki nagyon az időből.

ma 11:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nst-re kezdj majd el oda járni (37. héttől kell). Az egy teljesen külön dolog.
ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp úgy tervezem, ha bejelentkezek, onnantól mindenért oda mennék.
ma 12:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha teruletileg oda fogsz tartozni, akkor beeshetsz csak szulni is.

En igy csinaltam, 1 nst-re mentem csak korhazba, aztan masnap mar be is indult a szules.


Addig tok mas helyre, maganrendelesre jartam, azt se tudtam hogy nez ki a korhaz kb, nem voltam meg ott.

Mondjuk persze nem mondom, hogy ez egy kovetendo pelda, fel se tudtam keszulni, hogy mi varhat ram abban az adott korhazban, de nalam koltozes miatt alakult igy, ugy volt, hogy addigra mar egy masik varosban leszunk, de nem jott ossze 😅

ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy fogadnak, nem érdekli őket, hogy eddig te hova jártál és mit csináltál. Ha lakcím szerint már majd oda (is) tartozol, akkor ez ennyi, megvizsgálnak és ellátnak minden további nélkül.
ma 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, azért megnyugtató :)
ma 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!