Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE 1 (Baross utca 27) 1...

SOTE 1 (Baross utca 27) 1 ágyas szoba?

Figyelt kérdés
Az érdekelne engem, hogy most mennyibe kerül ott a Barossba egy 1 ágyas szoba szülés után? Olvastam itt pár kérdésnél a válaszokat, de a legtöbb ilyen 2013-as kérdés. Azóta fixen változott a dolog.

júl. 4. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
A beteginformáción mit mondtak?
júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2021-ben 18000 Ft volt. Az egyagyasokban nagyon rossz az agy. Es csak 2 db 1 ágyas van. 2 ágyasban sokkal kenyelmesebb. (Én 12 napot voltam bent ket agyasban kezdtem de utanna lett szabad 1 ágyas igy átmentunk oda)
júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1es válaszoló, azért tettem fel a kérdést, mert a harmadik gyermekemmel szívesen lennék egyedül ahol csak egymásra tudunk koncentrálni kettesben. Még nem vagyok várandós, de ha az leszek és majd a szülésre kerül a sor akkor szívesen élnék a lehetőséggel 😊
júl. 4. 22:07
 4/6 A kérdező kommentje:
2es válaszoló köszönöm szépen, akkor fontolóra veszem 😊
júl. 4. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly még 12.500 volt egy éjszaka, de a friss tapasztalat sajnos az, hogy állandóan tele vannak. Amióta nem lehet hálapénzezni, mindenki is megfizetné legalább azt, hogy nyugalma legyen és viszonylagos higiéniája a sokágyasokhoz képest...

Szülés után lehet kérni, ha van szabad és szerencséd van, mehetsz oda. De a gyermekágyon is szoktak lenni várakozó anyukák. Ikreseket előnyben szoktak részesíteni.

júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló köszönöm
júl. 5. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!