Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Cegléd vagy Kecskemét? Mostaná...

Cegléd vagy Kecskemét? Mostanában szült itt valaki?

Figyelt kérdés

Ceglédhez tartozom, de nem kecsegtettek sok jóval a tapasztalatok, így erősen gondolkodom, hogy Kecskemétre kérek befogadót. Mindkét helyről jöhetnek a vélemények, de főként a kecskeméti szülészet érdekelne elsősorban. Minden infó jöhet.

köszönöm!


júl. 1. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
A kecskeméti kórház katasztrófa, meghalni járnak csak az emberek. Gondolom nem véletlen van ilyen rossz híre...
júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tavaly szultem Kecskemeten es nagyon pozitiv volt minden a szuloszobatol kezdve a gyermekagyas osztalyig. Semmi gond nincs a kecskemeti korhazzal, bababarat es termeszetes szules parti, jo es fiatal orvosokkal.
júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
10 éve és 3 éves szültem Kecskeméten. Nem mennék legközelebb sem máshová
júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ott adnak befogadót? Szakember hiány miatt már a kórházak 80%-ában nincs ilyen
júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Semmi jót nem hallottam még a kecskeméti kórházról. Ismerős szerint is, aki ott dolgozik, egy mészárszék.

Én annak idején másik kórházat választottam. Akkor még lehetett orvost fogadni.

Ha lesz mégegy gyerek, inkább Ceglédre megyek, bár azzal nincs tapasztalatom, de jobb vélemények vannak róla.

tegnapelőtt 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!