Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 hét után még mindig fáj a...

2 hét után még mindig fáj a császárhegem. Baj?

Figyelt kérdés
2 hete volt a császármetszésem, de még mindig fáj a seb. Nem váladékozik, nem piros, nem duzzadt kicsit még sebes és annyi viszont fáj.

júl. 1. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Baj
júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

De hogy fáj?

Egyébként mindenki másképp regenerálódik, igen, neked lehet olyan hogy fáj. Orvosnak említsd meg!

9 réteget vágnak át ilyenkor. Sajnos ez nem mindenkinek múlik el nyomtalanul. Van hegmasszázs, ami segít megakadályozni vagy mérsékelni az összenövéseket. Viszont azt mindenképp dokival való konzultáció után kezd el!

júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül baj. Nekem hetekig fájt és 8 hónappal a szülés után frontra még érzékeny. Ha aggódsz mutasd meg orvosnak és megnézik.
júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2 hetesen nekem még bőven fájt. Aztán frontokra lett érzékeny, de az állandó fájdalom úgy 1 hónap után múlt el. Ha nem pirosodik vagy váladékozik elvileg nincs baj, de ezt inkább dokinak kéne megmutatni.

Következő terhességnél kell jobban figyelni. Nekem szétvált a belső varratom 2 oldala.

júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még 2 év után is érzékeny, pedig szépen meggyógyult.
júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem hónapokig fájt...

A varratszedést bírtam de utána még hosszú idő volt mire nem fájt.

júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem két hónap után is fájt. sőt kb fél év múlt mire azt mondhattam most már jól vagyok.
júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a hat hetes kontrollon mondta az orvos, hogy ne aggódjak, ha fáj még. 3 hónapos heg, néha még érzem, ha úgy mozdulok, de más hegeim évek óta fájnak, ha front jön.
júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bizony fájt sajnos... 1 hónapig kb.

Utána már mintha semmi sem történt volna.

júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!