Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Margit kórház: milyen ott szülni?

Margit kórház: milyen ott szülni?

Figyelt kérdés

Beléptem a FB csoportba, de elkezdett gyanússá válni a rengeteg pozitív élmény, ezért elkezdtem kutakodni, és rájöttem, hogy az adminok kórházi dolgozók.

Írjatok kérlek véleményeket, valós szülésélményeket, tapasztalatokat.


Körzetileg a honvédba tartozom, de erős ellenérzésem van és rengeteg rosszat olvastam róla, így megpróbálnék máshova bekerülni, és a Margit kórház van még a közelünkben.



jún. 3. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem ott szultem, de terhesgondozasra oda jartam, szoval talalkoztam jo par emberrel, mindenki nagyon dicserte. Jo korhaz. A Honvedrol jo es rossz tapasztalatot is hallottam. Szerintem a Margittal nem nyulsz melle.
jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem nem találsz olyan kórházat, amiről ne lenne sok negatív és sok pozitív vélemény is egyaránt.

Megértem az aggódásod, én is ebben voltam.

Nekem végül az segített, hogy egy ismerős kórházi dolgozó bent volt a szülésemnél és végig támogatott. Így kb. mindegy volt, hogy hol is születik, mert úgy éreztem, ő tudja mi történik és támogat (nem csak úgy érzelmileg, mint a férjem).


Én őszintén ajánlom a dúla felfogadást, az adhat még ilyen élményt. Aki védelmet nyújt, segít.


Minden ember más, ami valakinek tök oké szülés, az lehet másnak nem és ami valakinek nagyon nem fér bele, az lehet hogy másnak teljesen rendben van. Nehéz ezt objektívan kezelni.


A fél családom a Margitban szült/született és nem voltak rossz tapasztalattal, bár utólag kiderült egy-két kellemetlenség, amit ők nem emeltek ki kifejezetten rossznak. Az egyik ismerősömnek viszont traumatikus szülése volt ott, és a másodikat már nem is ott szülte.


Szóval ez nehéz...

jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!