Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A hasleszorítót ti meddig...

A hasleszorítót ti meddig hordtátok szülés után?

Figyelt kérdés
2 hónapja szültem, azóta hordom, de elég nagy még mindig a hasam. A nődokim szerint mivel 9 hónap a terhesség, a szülés után a regeneráció is annyi, ezek szerint 9 hónapig kéne a hasleszorítót is hordanom?!....
2010. okt. 17. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia hanyadik baba?

Nekem az első után egy hét alatt lement a hasam, de ami volt ott háj, hát az ott is maradt. Majd le kell adjam.

Ha 2 hónapja szültél, akkor a méhednek már vissza kellett húzódnia. Szóval vagy a megnyúlt bőr, vagy felesleg maradhatott ott. Jó babázást!

2010. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, akkor valszeg a felesleg... :(
2010. okt. 17. 10:39
 3/3 anonim ***** válasza:
7 hete szültem. Hordom a hasleszorítót, szerintem teljesen normális, hogy még nem állt vissza a hasunk az eredeti méretére. Igencsak nagy változás ez a szervezetben, nem mindenkinek áll vissza 1-2 hét alatt. Nekem jól is esik hordani a hasszorítót, mert melegíti a derekamat ebben a hűvös időben. És amikor a gyereket büfiztetem, a hátam nem fáj annyira, mert kicsit megtartja a törzsem. Szóval én ezek miatt nem izgulok, azért, mert még hordanom kell, a hasunk meg úgyis lemegy majd idővel! Tél jön, a kabát eltakar, tavaszra pedig már jobb lesz az alakunk!!
2010. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!