Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire biztos ha a 16 ....

Mennyire biztos ha a 16 . héten lányt mondtak az UH-án? Lehet "még belőle" kisfiu?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Szia!nekem ennyi hetesen fit mondtak és tényleg az lett!

Igaz mondták,hogy lány lesz,de én tudtam,hogy fiú lesz!Szóval nem 100%!

2 hetes baba anyukája

2008. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én úgy tudom hogy a fiú a biztosabb, szóval ha látnak kukit:) akkor az tuti fiú (vagy egy béna ultrahangos) ha NEM látnak kukit, akkor lehet hogy lány, de az is lehet hogy csak nem látszik rendesen.

Ezért a lányt nem is szokták olyan biztosra mondani főleg ilyen kis terhességnél még.

Szóval még lehet belőle kukacos.:)

2008. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ekkor mondta hogy lány, de még lehet belőle kisfiú. Szerencsére lányom lett! A 20. hét után már azért biztosabb a dolog, bár tudják rendesen rejtegetni a kiscsibészkék a "titkot":) Bármilyen nemű is lesz legyetek egészségesek és boldogok! BUÉK!!!
2008. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőmnek végig kislányt mondtak, és születésnél vették észre a fütyköst:)

Volt ám rohanás, mert minden rózsaszín volt:D

2008. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos. Nekem eddig mindig csak azt merte mondani a dokim, hogy kislány jellegű. 100%-ra nem mernek lányt mondani, mert sokkal nehezebb meglátni. Belőghat a köldökzsinór, eltakarja a lábával, nem húzza fel a lábikóit stb. Szóval még ne kezdj el rózsaszíneket bevásárolni. :)33hetes
2008. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Nekünk a doki a 36. hétig mondta, hogy lány és az utolsó 36. heti ultrahangon közölte, hogy fiú, persze addigra már nálunk is minden rózsaszín volt! Ne vedd készpénznek szerintem!
2008. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Még bizonytalan ilyenkor. Nekem 80%-ra mondták, hogy kislány. Éppen ezért fehér színü uniszex dolgokat mertem csak venni. A barátnőm kislányától örököltünk lányos dolgokat, így a bizonytalanságban nem kellett rizikózni a pénzkidobás miatt. Aztán szülés után jól jött és a családom rohant vásárolni, mert kislány lett:)

De utolsó pillanatig csücsült a bizonyítékon:)

2008. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is sokkal egyértelműbb a fiú megállapítása. Mi a 20. héten voltunk 4d uh-on, és kisfiú lesz. de ez 100%. én is teljesen láttam, de a sima 2d is egyértelmüen láttam. ne vásárolj annyi lányos ruhát, mert ez nem 100%. főleg, ha a doki is úgy mondja, hogy "lányos".
2008. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! 8 napos a kisfiam, de még a 38. héten is azt mondták, hogy nagy valószínűséggel kislány. A doki benézett a combi közé és semmit sem látott. Szerintem semmit sem jelent az UH, csak akkor ha te is látod, és felismered azt ami ott van, vagy ami nincs:)))
2008. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!