Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukàk válasza érdekelne....

Anyukàk válasza érdekelne. Szülés után nőtt a szexuális együttlétek gyakoriságának az igénye részetekről?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 9. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem, épp ellenkezőleg.
2023. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk igen. Munka miatt napi minimum 13 órát voltam el otthonról, és mire hazaértem, hulladáradt voltam. Legfeljebb hétvégén tudtunk együtt lenni. A férjem eddig is, most is itthonról dolgozik, napközben sokkal könnyebb elkapni egy fél órára, amikor alszik a gyerek. :)
2023. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem változott. Előtte is elég nagy volt az étvágyam, meg a gyerekek után is.
2023. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Az igényeim nem nőttek, ugyanúgy heti 2-3 alkalommal kívánom, mint előtte. Csak a lehetőségek lettek kicsit korlátozottabbak.

Most 10 hónapos a fiunk, durván tombol a szeparációs szorongás. Ami azt jelenti, hogy sokszor ébred éjszaka is, nap közben is, és csak akkor jó neki, ha felveszem, és rajtam alszik egy ideig. Így aztán elég nehéz olyan időpontot találni, ami jó.

Meg nálunk a férjem az elején rugalmas munkaidőben dolgozott, sokszor volt itthon nap közben is. Január óta már fix munkaidőben dolgozik 7-17-ig. Így örülök, ha a heti 1 összejön az utóbbi időben.

De majd lesz ez még jobb is. :D

2023. ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem, sőt! Utána 1 évig a hátam közepére sem kívántam
2023. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Nekem kb. ugyanaz volt az igényem, csak ugye a lehetőség lett kevesebb.
2023. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%

Semmivel nem lett másabb.

Heti 1-2 alkalom volt gyerekek elött is, most 2 kicsi gyerek mellett is.

2023. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Hullámzó volt az elején, aztán visszaállt a régire

2023. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Szülés után megszerettem a kicsit keményebb, perverzebb szexet, és szopni is sokkal jobban szeretek.
2023. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Összességében azt mondanám, hogy nem nőtt, inkább ellenkezőleg... Nagyon lecsökkent, havi 1-2 alkalomra.

De voltak időszakok, amikor igenis nőtt az igènyem.


2 èves a gyerek, mi 30-as èveink elejèn járunk. Terhessèg előtt heti 1-3 alkalom volt jellemző.

2023. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!