Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor múlik el a...

Szülés után mikor múlik el a vérzéses tisztulás?

Figyelt kérdés
1 hete szültem, de még mindig dől belőlem a vér.
2008. dec. 21. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de én hat héten keresztül véreztem.
2008. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont 5 hétig véreztem. Az utolsó 2 héten már gyenge volt, de azért még volt.
2008. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2008. dec. 21. 16:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Én több mint 5 hétig véreztem, aztán alig hogy elmúlt megjött a mensim is (pedig szoptatok).
2008. dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 6 hetes kontrollra múlt el teljesen. Mondjuk igazán erős csak az első napokban volt.
2008. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én három és fél hete szültem. Csak az első napon volt igazán erős, azután pár napig olyan volt, mint egy közepes mensi. Majd átváltott rózsaszínes folyásba és szinte teljesen meg is szűnt, csak szoptatások alatt volt időnként erősebb folyás ismét. Nah, erre tegnap este belehúzott és most ismét erősebb, sőt, néha enyhébb mensi szerű fájdalmat is éreztem a mai nap folyamán. Szóval én abban sem vagyok biztos, hogy ma már nem-e az első mensim jött meg...

Egyébként nehéz lenne kijelenteni, hogy mi számít normálisnak, ugyanis van akinek két hét után elmúlik, van aki még a 6 hetes kontrollra is nehezen tud elmenni miatta. Sógornőmnek a 8. hétig volt, igaz, hogy gyenge, de volt.

2008. dec. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5 hete szültem, de még mindíg van egy kis gyenge vérzés.
2008. dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Két hete szültem, de pár napja már annyira nem vérzek. Inkább csak akkor, ha sokat mozgok, vagy szoptatás közben. Érdekes, de éjszaka például nem jön belőlem semmi.

Jó lenne már, ha teljesen elmúlna...

2008. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem 6 hétre múlt el teljesen. 2 hétig vérzett rendesen, utána csak barnázás, ha megeröltettem magam, vagy szoptattam akkor jobban volt máskor kevésbé, de 6 hétig :S
2008. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor készülhetek jó pár csomag betéttel.
2008. dec. 23. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!