Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Jahn Ferenc dél pesti...

A Jahn Ferenc dél pesti kórházban mi a szokás? Anyuka mutatja a babát ablakon át vagy a csecsemősök?

Figyelt kérdés
2006-ban még csecsemősök mutatták őket üvegen át.
2010. szept. 11. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én március végén szültem ott. Mi vittük a piciket a folyosó végén lévő ablakhoz. A csecsemősök ezzel már nem foglalkoznak. Minden szobában van egy "kocsi", azon kell kitolni őket, mert egyébként jönnek a nővérek és jól letolnak. :)))

2010. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia Első!


Bocsi kérdező,hogy beleszólok,de kérdeznék: én 2008-ban szültem a dél-pestiben,akkor az ágy végén volt egy kosár,oda raktad a babát,a nővérek hozták vitték,ők mutatták üvegen keresztül.

Akkor ez most máshogy van?Milyenek lett a szobák? Fel vannak újítva? És mindenkinek saját "kocsija" van,amiben kiviszi az ablakhoz a picit?

Én márciusban fogok újra ott szülni,azt hittem minden a régi!

Mesélnél nekem,h mi változott esetleg?

Köszönöm.

13 hetes km,+ egy fiú anyukája

2010. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia második bocs hogy én válaszolok de én nemrég szültem a dél pestiben juliban!Még mindig van az ágyak végében az a kis rács de van egy ilyen bevásárlő szerű kocsi is amiben kitolhatod a folyosóra!Minden szobában egy van!Én amikor 2007-ben szültem a fiamat még nem volt de most van hogy kint az előcsarnokban van egy ilyen kaputelefon féleség ott a szobák száma és a benne levők felvannak írva és azon keresztül ki lehet az anyukákat hívni!Ha van kérdésed kérdezz nyugodtan!
2010. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Köszi szépen.

Jól megváltozott akkor a helyzet.És a vajúdórész még mindig ugyanolyan (én a vizsgáló mellett egy függönyös részben voltam - a babafürdetővel szemben)!

Az,hogy nekünk kell a picit megmutatni a rokonoknak,az mit jelent?Hogy képzeljem el? Ugyanúgy ablakon keresztül,mint anno a csecsemősök csinálták?Gondolom nem fog egyszerre,látogatási időben minden kismama becsődülni a csecsemőrészre,h kivegyük a sajátunkat..... :S Ez hogy megy?

És a telefon melyik részen van (nem akarok hülyének tünni,de nem tudom melyik részre gondoltál).Látogatási időn kívül is kihívhatnak,ha éppen jön hozzám vki?

Köszi,hogy mesélsz!Jöhet bármi,ami változott 2007 óta! :)

2010. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sziasztok!Én március 15.-én szültem ott.vajudó:még most is van függönyös,de van 2 kényelmesebb szoba is,ey kika szoba,ott van sarokkkár,meg franciaágy,stb,meg a lila szoba,az is komfortosabb függönyös társánál.első nap ,mikor még nem mászkálsz,meg a baba is a megfigyelőben van,a csecsemősök mutatják az üvegen keresztül,aztán mikor már mobilisabb vagy,te viheted ki az ajtóig a rokonoknak egmutatni,de vigyázni kell,mert ott nagy a huzat,járkálnak ki-be,ezért mindenki csak pár percre viszi ki,nincs tumultus a kismamák közt:)a gyerek reggel azt hiszem 7-8ig nálad van,majd elviszik,mert jön a vizit,10körül hozzák vissza,és este 11ig fárasztja az újdonsült mamáját,persze látogatási időben amikor kimész a rokonokhoz beadhatod(zaciba) a csecsemősökhöz.a telefon,amin ki lehet hívni a mamákat még kint van a folyosón,mindenkinek ki van írva a neve,csak befelé működik,te nem tudsz kiszólni.régen nem tudom hogy volt,de én minden nap fejtem a lánykámnak,volt kit egy hűtő,abba bele lehetett rakni felcimkézve,és azt kapta éjjel nem tápszert amúgy rendesek voltak.ja!van alapítványi szoba is,oda azt hiszem bemehet a látogató,ott egyedül vagy,visznt éjszakára is veled van a baba,és napi 5000 ft azt hiszem.más nem jut eszembe
2010. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

És szólnak a csecsemősök hogy fejni kell vagy nem?Vagy ez úgy működik hogy ha fejsz fejsz ha nem nem?Kinek hogy van hozzá kedve?Mert akkor egyértelmű ha van tejem akkor fejek hogy ne tápszert kelljen ennie!!!!ÉN szültem ott már tavaly de a fiam sajnos inkubátorba került és utána én is oda kerültem a 9.-re hozzá.Akkor még szülés előtt nekem azt mondták ha jól emlékszem hogy 15 vagy 18 ezer lesz a 3 napra az alapítványi és látogatókra nem emlékszem hogy bejöhetnek csak apa.Viszont ha valóban bejöhetnek az tök jó!!!És talán mintha az is rémlene hogy a babát ha akarja anyuka ott marad éjszakára ha nem akkor elviszik.De ebben sem vagyok biztos.ÉS megkérdezhetem hogy szülés után mikor kapod meg a babát?Már a 2 órás megfigyelés alatt is odaadják vagy ha levisznek akkor?vagy mikor?Bocs a sok kérdésért csak tavaly a fiamnál nem volt lehetőségem ezeket megtapasztalni :-((

2010. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy emlékszem,az alapítványi szoba 5000/nap.de nekem szólt a szülésznő,hogy vigyázzak,mert ha oda akarok menni,a csecsemősök szeretik,ha éjjelre is ott a baba.és az ember azért pihenne legalább éjjel,legalább az első pár nap-utána úgy sem lehet:)én császáros voltam,szóval nem tudok nyilatkozni arról,hogy a megfigyelőben is vele van -e a gyerek,nekem behozták,vagy 15 percig a karomon volt,mikor még nem is mozdulhattam-fostam is ,hogy leejtem,na.
2010. nov. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ja,és fejetnek ezerrel,meg mondják ezt a hűtős dolgot is.nekem sajna csak 4.nap indult be a tejem,addig néhányszor kapott tápit.csórikám le is fogyott 25 dekát.mára behozta,pont ma mértem,8 hónapos,74 centi,és 8 kiló:)és már 1 hónapja áll:)

Hajrá csajok!!

2010. nov. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi szépen a választ!!
2010. nov. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!